Arek Kłusowski prezentuje nowy singiel “24H”

Do sieci trafił nowy singiel Arka Kłusowskiego zatytułowany “24H”. Ten energetyczny utwór to kolejna zapowiedź trzeciego studyjnego albumu artysty.

24h to utwór o stracie i wszystkich emocjach z tym związanych. O czasie, który nie do końca potrafi wszystko załatwić. O  przyzwyczajeniu do nowej i niełatwej sytuacji, z którą przyszło nam się zmierzyć. O ciągłym szukaniu motywu i wypatrywaniu szczęśliwego zakończenia. – opowiada Arek Kłusowski.

Za reżyserię teledysku do utworu “24H” odpowiada Bartosz Mieloch.

fot. Bartosz Mieloch

Arek Kłusowski ciężko pracował na swoje obecne miejsce na polskim rynku muzycznym. Artysta jednak nie spoczywa na laurach – obecnie pracuje nad trzecim albumem, który ukaże go w zupełnie nowej odsłonie. Po premierze debiutanckiej płyty „Po tamtej stronie” (2019) twórca wstąpił w szeregi wytwórni i managementu Kayax, a w maju 2021 ukazał się jego drugi krążek – „Lumpeks”. To właśnie dzięki temu wydawnictwu Arek dał się poznać szerokiemu gronu odbiorców jako artysta zaangażowany, który nie boi się poruszać niewygodnych tematów. Hitowy singiel „Idealny syn” – mówiący o presji, którą młodzi ludzie czują na sobie – był obecny w większości polskich stacji radiowych.

 

Leave a Reply