Totylkoczłowiek nagrał emocjonalny utwór z córką. Posłuchaj singla “Wolno dorastaj”

“Wolno dorastaj” to wyjątkowy utwór artysty występującego pod pseudonimem Totylkoczłowiek. Singiel został nagrany z córką Mią, a data premiery (23.06) nie była przypadkowa, bo to właśnie wtedy wypadał Dzień Ojca.

Totylkoczlowiek to pseudonim artystyczny Daniel, który wraz ze swoją 8 letnią córką Mią, postanowili nagrać wspólny utwór, będący opowieścią o miłości i dobrej relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem.

Singiel wprowadza w wyjątkową atmosferę, dostarczając słuchaczowi niewymuszonych wzruszeń. To utwór pokazujący, że relacja ojca z córką jest jedną z najsilniejszych więzi.

fot. materiały prasowe

Totylkoczłowiek czyli Daniel Sz, nie potrafi usiedzieć w miejscu. Wystąpił w jednej z edycji programu o tatuażach w telewizji TTV i nie zwalnia tempa. Artysta nie boi się odważnych kroków w swoim życiu oraz w twórczości, czego dowodem był, m.in. jego kawałek “P.U.S.T.K.A”. Jak sam mówi, jego największą pasją jest muzyka i tatuaże, ale miłością, której nie da się opisać słowami, jest właśnie Mia. Dlatego to o niej i dla niej jest utwór “Wolno dorastaj”. Także poprzedni singiel artysty – premiera listopad 2022 roku – zatytułowany “Mia” był skierowany do córki.

*****

fot. materiały prasowe

Leave a Reply