Jann z teledyskiem do singla “Need A Break”!

Jann zaprezentował klip do nowego singla. Premierowy utwór zatytułowany jest “Need A Break” i jak przyznaje artysta – to najbardziej osobisty numer w jego karierze.

Jann to zdecydowanie najgorętszy pseudonim ostatnich miesięcy. Artysta szturmem podbił serca polskiej i zagranicznej publiczności, dzięki czemu znalazł się na szczycie najpopularniejszych playlist w serwisach streamingowych w blisko 50 krajach na całym świecie. Teraz prezentuje swój najnowszy singiel.

Premierowy numer “Need A Break” jest połączeniem świeżego i zaskakującego brzmienia, doskonałego wokalu Janna i pełnego emocji tekstu. Jak sam artysta przyznaje – jest to najbardziej osobisty numer w jego dotychczasowej karierze. Zdradza również, że nowy kawałek jest dla niego pod każdym względem ewolucją.

fot. materiały prasowe

“Nie napisałem chyba nigdy tak personalnego, uzewnętrzniającego tekstu. Pierwszy raz pracowałem też nad tak rozbudowaną produkcją, z sekcją dętą i smyczkami – komentuje artysta. Ciężko mi jest też muzycznie porównać ten utwór do czegokolwiek, co dotychczas skomponowałem.”

Utwór “Need A Break” jest autorską kompozycją Janna. Artysta odpowiada za warstwę tekstową i muzyczną singla, a przy produkcji numeru współpracował z Jeremiaszem Hendzlem, z którym pracuje od początku swojej kariery.

Klimatyczny teledysk powstał we współpracy z Janem Dybusem – jednym z najciekawszych reżyserów młodego pokolenia. Artyści wspólnie pracowali nad scenariuszem i reżyserią.

 

Leave a Reply