Sarsa z poruszającą balladą “Księżyc”

Sarsa zaprezentowała nowy singiel „Księżyc”. Artystka stawia na naturalność i subtelność w melodyjnej balladzie, która jest kolejną zapowiedzią zbliżającego się albumu.

Jesienią tego roku ukaże się nowy album Sarsy – pierwszy we współpracy z wytwórnią oraz managementem Kayax. Od wydania poprzedniego materiału, artystka ewoluowała i obrała nowy, świadomy i bezkompromisowy kierunek. Nowy materiał zapowiadały już zagadkowy, melorecytowany „Prolog” i buntowniczy, postpunkowy „Balet” zaśpiewany w duecie ze Zdechłym Osą. W kwietniu ukazał się nowy singiel – „Ciasto”. Taneczny, energetyczny utwór opowiada o potrzebie zrzucenia z siebie starych warstw.

fot. Klaudia Piekarska

Nową odsłonę kierunku artystycznego Sarsy symbolizuje tajemnicza gwiazdka. Artystka pragnie odsłonić przed słuchaczami skrywaną dotąd część osobowości i dać się poznać jako Marta. O tym właśnie opowiada jej najnowszy singiel. W poruszającej balladzie „Księżyc” Marta prezentuje siebie w intymnej, kobiecej i szczerej do bólu wersji. Obraz do najnowszego utworu w reżyserii Olgi Czyżykiewicz podkreśla subtelną stronę Sarsy.

Ten numer to moja próba dokopania się głębiej do siebie, do swojej kobiecości, do wolności bycia taką, jaką jestem naprawdę… przed samą sobą. – mówi o utworze „Księżyc*” artystka.

Prolog 5 minut (EP)

Rozdział pierwszy – Balet

Rozdział drugi – Ciasto

Punkt kulminacyjny – Księżyc

C.d.n…

 

Leave a Reply