Rockowy zespół GRAVITY prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Monster”!

GRAVITY, czyli hiszpańsko-polski zespół rockowy działający w Krakowie, zapowiada premierę nowego albumu. Pierwszym zwiastunem tego wydarzenia jest utwór “Monster“, do którego powstał teledysk.

GRAVITY to hiszpańsko-polski zespół rockowy działający w Krakowie. Zespół powstał w 2010 roku. Tworzą go Daniel Medina (wokal i gitara) oraz Grzegorz Malski. GRAVITY grało na jednej scenie z kilkoma znanymi zespołami polskiej sceny muzycznej; tj. IRA, Akurat, Oddział Zamknięty, Lady Pank, Czesław Mozil, Patrycja Markowska, Carrantuohill, Krzysztof Zalewski i Jamal. Grupa wydała swój debiutancki album „Mirrors” w marcu 2016 roku z AMadea Music. Następnie ukazała się EPka zespołu zatytułowana „Everything´s Connected” (2018 rok), na której znalazły się cztery utwory.

fot. materiały prasowe

W 2022 roku zespół wydał singiel pod tytułem “What Happened to Our Love“, zawierający trzy piosenki.

*****

W maju 2023 roku grupa wydała wraz z teledyskiem oficjalny singiel “Monster“. To pierwszy utwór z nowego albumu zespołu, który ukaże się 24 czerwca 2023 rok. Premierowa płyta zawiera 14 piosenek i będzie dostępna na wszystkich platformach streamingowych.

 

fot. okładka płyty

Leave a Reply