Anielka prezentuje przebojowy utwór “Chwila”!

Po krótkiej przerwie Anielka zaprezentowała nowy, niezwykle porywający utwór. Za kompozycję odpowiada Marcin Nierubiec, natomiast tekst do piosenki wokalistka napisała wspólnie z Magdą Wójcik (Goya).

Chwila” to utwór, który pozwala na zapomnienie o codzienności i czerpanie z krótkiej chwili, jaka przychodzi razem z nią. Słowa, którymi jest nasycony, poruszają temat ulotności życia i przemijającego czasu, w którym tak trudno złapać te potrzebne nam momenty.

Przy dźwiękach szlachetnego, nieco sentymentalnego popu z elementami elektroniki, dynamicznego refrenu i tekstu, który zachęca do tańca i pełnego czerpania z życia, “Chwila” staje się energetycznym, pozytywnym hymnem, który umożliwia oderwanie się od rzeczywistości.

fot. materiały prasowe

Utwór został skomponowany przez wybitnego kompozytora Marcina Nierubca, znanego z tworzenia przebojów dla gwiazd polskiej sceny muzycznej (Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Doda, Urszula, Maciej Maleńczuk, Gromee, Marek Piekarczyk i inni) oraz zespołu Goya – Magdy Wójcik i Grzegorza Jędracha. Nad produkcją utworu czuwał Bartłomiej Czubak, zwycięzca festiwalu Solo Życia (organizator: Mietek Jurecki – Budka Suflera) oraz wykładowca na Akademii Realizacji Dźwięku w Warszawie. Ich umiejętności i talent muzyczny widoczny jest w “Chwili”, gdzie mieszają się różne style muzyczne, tworząc pełen energii i emocji kawałek.

Słowa utworu, stworzone przez Anielkę oraz Magdę Wójcik, opisują wyjątkowy moment, kiedy para tańczy ze sobą, oddychając wspólnie i czując dreszcze na skórze. Refren “Zatańcz znów ze mną tak… jakby świat wstrzymał oddech na ten czas” zachęca do chwytania dnia i czerpania z życia pełnymi garściami. Utwór skupia się na magii chwili i wartości, jaką przypisujemy ostatnim momentom przed rozstaniem.

Chwila” to piosenka dla tych, którzy szukają sposobu na oderwanie się od rzeczywistości i cieszenie się każdą chwilą, jaką daje nam życie. Z pewnością przyciągnie fanów muzyki tanecznej, którzy cenią sobie energetyczne piosenki, które pozwalają na chwilę zapomnieć o troskach i cieszyć się momentem pełną piersią.

*****

Anielka (Angelika Balcerek) jest wokalistką, autorką tekstów, kompozytorką, a także magistrem prawa. Aktualnie studiuje wokalistykę estradową na Akademii Muzycznej w Łodzi. Laureatka licznych, ogólnopolskich konkursów wokalnych, m.in. II miejsce na 46. Ogólnopolskim Festiwalu Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy poezję” w Olsztynie oraz finalistka konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” w 2019 roku, w którym otrzymała także nagrodę dziennikarzy. Współpracuje z Polskim Radiem jako aktorka, występując między innymi w słuchowisku pod tytułem “Pani Generałowa” w reżyserii Dobrosławy Bałazy. Oprócz muzyki interesuje się prawem, teatrem, chemią, lubi także pływać.

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply