AGE CONNECT & Lidia Kopania z podwójnym singlem! [RECENZJA]

AGE CONNECT i Lidia Kopania to nowy projekt, który zadebiutował popowo-tanecznym singlem “Power of Devotion”. W sieci pojawiła się także polskojęzyczna wersja utworu – “Nieoddanie”.

Piosenka “Nieoddanie” będąca odpowiednikiem anglojęzycznej wersji “Power of Devotion“, to singiel, który idealnie pasuje do obecnej pory roku. Utwór z potencjałem na przebój ma niezwykle nośny charakter, a więc tym samym szybko zapada w pamięć. Pozytywnie określony przekaz w swej czytelnej melodyce porywa lekkością dźwięków, dodatkowo uwypukloną charakterystycznym wokalem Lidii Kopani.

fot. materiały prasowe

Kompozycja jest dosyć prosta, ale zespół AGE CONNECT ubarwił ją nie tylko czytelnym rytmem, ale również gitarowym klimatem (gitary – Tomasz Labanowski). Tym samym grupa w zawodowy sposób wypełniła przestrzeń tej łatwo rozpoznawalnej po kilku przesłuchaniach piosenki. Dzięki temu stała się ona w pewien sposób ciekawsza, a przez to bardziej angażująca uwagę odbiorcy. Za muzykę odpowiadają – Peter Heinrich Surray, Tomasz Labanowski i Ansgar Gusinde. Twórcy starali się nadać kompozycji własnego indywidualizmu i nieco głębszego sznytu artystycznego, choć tak naprawdę jej przejrzystość nie wymaga od słuchacza zbyt wiele. To popowy numer, który ma szybko przyciągnąć naszą uwagę, a nie poruszać czymś nadmiernie wyszukanym.

W takiej rozrywkowej specyfice, ten utwór spełnia całkowicie swoją rolę i to razem z tekstem, który w angielskiej wersji prezentuje się bardziej przekonująco. Nie ma tego złego, bo mając dwie propozycje, możemy wybrać tę, która bardziej do nas przemawia, tym bardziej, że muzycznie od siebie niczym się nie różnią. Podsumowując, to całkiem udana piosenka, bardzo radiowa, z potencjałem na hit lata. Prawdopodobnie to pierwsza odsłona większego projektu, za którym stoją muzycy, zawodowo potrafiący określać obszar własnych zainteresowań. I robią to całkowicie przekonująco. Dlatego AGE CONNECT to talent, pasja i klarownie określony zarys artystyczny.

[rec. Łukasz Dębowski]

*****

AGE CONNECT i Lidia Kopania rozświetlają światowe parkiety swoją najnowszą propozycją “Power of Devotion“. Ta elektryzująca popowa piosenka, łącząca optymistyczne bity i gładki, ale jakże charakterystyczny wokal, ma szansę stać się hymnem lata 2023 roku.

Dzięki niezwykłej synergii AGE CONNECT i Lidia Kopania stworzyli piosenkę, która zawodowo łączy elementy popu i muzyki tanecznej. “Power of Devotion” nie tylko inspiruje słuchaczy do poruszania się w rytm, ale także porusza serce i duszę – ucieleśnia esencję miłości, pasji i niesłabnącego oddania.

*****

Nieoddanie” AGE CONNECT i Lidii Kopanii jest dostępny od 26 maja 2023 roku we wszystkich głównych platformach streamingowych. Wydane i dystrybuowane przez ROBA Music. Bernd Klinkel z Niemiec i Wolfgang Heim z Austrii przyczynili się do powstania miksu obu utworów.

AGE CONNECT to wyjątkowy, polsko-niemiecki zespół z Łodzi, założony w 2021 roku przez Petera Surraya (perkusja i bas) oraz Tomasa Labanowskiego (gitara).

Lidia Kopania jest wszechstronną piosenkarką, znaną z urzekającego i emocjonalnego śpiewu. Lidia wygrała Top Trendy Festival, wzięła udział w Konkursie Eurowizji. Ma też na koncie kilka albumów i singli.

Polska wersja tego utworu zatytułowana „Nieoddania” ukaże się 26 maja 2023 roku.

Więcej informacji na:
www.age-connect.com / www.lidiakopania.eu 

 

2 odpowiedzi na “AGE CONNECT & Lidia Kopania z podwójnym singlem! [RECENZJA]”

  1. Nie rozumiem, jaki debiut? Przeciez ta piosenka miala juz debiut z Sylwia Wysocka w 2022 roku i byla na liscie przebojow Eska.

Leave a Reply