Tribbs z remiksem utworu… “Krakowski Spleen”

Tribbs wziął tym razem na warsztat znany każdemu „Krakowski Spleen” Manaamu. Jak wyszło?

Tribbs nie raz podjął się już remixu ponadczasowego polskiego hitu. Jego najpopularniejsze single to w końcu „Ostatni raz zatańczysz ze mną” i „Bal wszystkich świętych” – oba osiągnęły wielomilionowe wyświetlenia i podbiły klubowe sceny na długie miesiące. Tym razem producent podjął się realizacji nowej wersji utworu „Krakowski Spleen” zespołu Maanam.

fot. materiały prasowe

W odświeżonej wersji klasyka za wokal odpowiada Robert Wiewióra. Tribbs trafił na jego covery na TikToku przypadkiem, a wykonanie „Krakowskiego Spleenu” zrobiło na nim tak ogromne wrażenie, że od razu podjął się wrzucenia w odpowiedzi remixu jego wersji utworu. Materiał szybko stał się TikTokowym viralem, w związku z czym producent zdecydował się na oficjalną współpracę z wokalistą i przygotowanie wersji studyjnej piosenki.

Po wielu tygodniach oczekiwania na zgody i wsparcie ze strony osób powiązanych obecnie z zespołem Maanam, producentowi udało się ostatecznie uzyskać wszelkie pozwolenia, tym samym umożliwiając mu premierę hitu. Nowa wersja utworu z mocnym głosem Roberta Wiewióra i tanecznym bitem Tribbsa przenosi świetnie ponadczasowy singiel w rzeczywistość 2023 roku, podbijając internet jeszcze przed oficjalnym wydaniem.

 

 

Jedna odpowiedź do “Tribbs z remiksem utworu… “Krakowski Spleen””

  1. Wydaje mi sie ze jednak sa kawalki które lepiej nie remix-owac, a jesli już, to remix powinien byc wyjątkowy.

Leave a Reply