AGE CONNECT & Lidia Kopania z elektryzującym utworem “Power of Devotion”! [PREMIERA]

AGE CONNECT i Lidia Kopania to nowy projekt, który zadebiutował właśnie premierowym, popowo-tanecznym singlem “Power of Devotion”.

AGE CONNECT i Lidia Kopania rozświetlają światowe parkiety swoją najnowszą propozycją “Power of Devotion“. Ta elektryzująca popowa piosenka, łącząca optymistyczne bity i gładki, ale jakże charakterystyczny wokal, ma szansę stać się hymnem lata 2023 roku.

fot. materiały prasowe

Dzięki niezwykłej synergii AGE CONNECT i Lidia Kopania stworzyli piosenkę, która zawodowo łączy elementy popu i muzyki tanecznej. “Power of Devotion” nie tylko inspiruje słuchaczy do poruszania się w rytm, ale także porusza serce i duszę – ucieleśnia esencję miłości, pasji i niesłabnącego oddania.

*****

Power of Devotion” AGE CONNECT i Lidii Kopanii jest dostępny od 19 maja 2023 roku we wszystkich głównych platformach streamingowych. Wydane i dystrybuowane przez ROBA Music. Bernd Klinkel z Niemiec i Wolfgang Heim z Austrii przyczynili się do powstania miksu obu utworów.

AGE CONNECT to polsko-niemiecki zespół z Łodzi, założony w 2021 roku przez Petera Surraya (perkusja i bas) oraz Tomasa Labanowskiego (gitara).

Lidia Kopania jest wszechstronną piosenkarką, znaną z urzekającego i emocjonalnego śpiewu. Lidia wygrała Top Trendy Festival, wzięła udział w Konkursie Eurowizji. Ma też na koncie kilka albumów i singli.

Polska wersja tego utworu zatytułowana „Nieoddania” ukaże się 26 maja 2023 roku.

Więcej informacji na:
www.age-connect.com / www.lidiakopania.eu 

 

fot. okładka singla

Leave a Reply