How We Met z energetycznym singlem “Grała na gitarze”!

Grała na gitarze” to nowy singiel zespołu How We Met, którego liderem jest Oscar Jensen. Ten jakże energetyczny utwór doczekał się także teledysku.

How We Met to grupa muzyczna pochodząca z Olsztyna, która rozpoczęła swoją działalność w 2021 roku. Składa się z trójki przyjaciół (Oscar, Miki, Hubert), których połączyła wspólna pasja do muzyki i występowania na scenie. Liderem zespołu jest Oscar Jensen – wokalista, autor tekstów, kompozytor i gitarzysta. Finalista programu muzycznego „Śpiewajmy Razem. All Together Now” w Telewizji Polsat (2018) oraz uczestnik Szansy na Sukces (2022) – odcinek z piosenkami Mieczysława Fogga. Lider zespołu współpracował wcześniej z takimi wykonawcami takimi jak: Poparzeni Kawą Trzy oraz grał z muzykami zespołu Hunter.

fot. materiały prasowe

Swoją twórczością zespół How We Met chce dotrzeć do odbiorców, którzy lubią dobre melodyjne, popowe piosenki.

“Gramy prosto z serca, prywatnie jesteśmy też przyjaciółmi i mamy nadzieję, że zespół How We Met, zyska rzeszę wiernych fanów, którzy będą słuchać naszych przebojów w rozgłośniach radiowych oraz świetnie bawić się na naszych koncertach.” – jak informuje How We Met

*****

Skład: Oscar Jensen, Hubert “Hubi” Kobus, Mikołaj “Miki” Malicki, Mateusz Ozga

Muzyka: Oscar Jensen/How We Met

Słowa: Oscar Jensen

 

Leave a Reply