“MOVE ON”! Piotr Zalewski i IVVA z wyjątkowym utworem

“Wstań i idź!” to prosty przekaz nowego singla “MOVE ON” Piotra Zalewskiego (produkcja) oraz IVVY(wokal), który ukazał się wraz z nastrojowym teledyskiem.

Piotr Zalewski to kompozytor, pianista i producent muzyczny z Warszawy. Ma na swoim koncie nagradzane aranżacje do utworów Darii Zawiałow, Barbary Wrońskiej, Miro Kępińskiego oraz Igora Herbuta. W 2019 roku wydał swój pierwszy album “IMAGO”, zawierający autorskie utwory fortepianowe. Swoje najświeższe wydania Piotr chętnie wspiera rozmaitymi warstwami elektronicznymi oraz łączy z przeróżnymi gatunkami takimi jak techno, progresywny house, electro pop, hard rock. Uważa, że prawdziwa twórczość rodzi się z intuicji. Rozum natomiast zbiera zrodzone z przeczucia ziarno by ubrać je w przystępną dla świata formę.

fot. Ewelina Cymerman

Do “MOVE ON” zaprosił wszechstronną i błyskotliwą wokalistkę – IVVA. Pod tym pseudonimem kryje się artystka, która sama pisze, nagrywa i produkuje swoje utwory. Jak sama mówi, można ją porównać do Agnes Obel lub Susanne Sundford. IVVA chętnie współpracuje z innymi artystami i eksperymentuje z sound designem pod krótkie animacje. Obecnie wraz z producentem Muzaman współtworzy duet Sonder, tworzący eklektyczną muzykę elektroniczną.

MOVE ON” to pierwsza publikacja Piotra Zalewskiego oraz IVVA. Artyści bardzo mile wspominają pracę, dlatego nie zamykają się na kolejne wspólne projekty.

Tak Piotr Zalewski sugestywnie opisuje swój nowy utwór:

“Przekaz MOVE ON jest prosty. Obudź się, wstań i idź. Podążaj przed siebie. Nieważne dokąd. Nieważne po co. Nieważne dlaczego. Istotą jest ruch. Działanie. Czyste i bezrefleksyjne. Pozbawione analiz i dylematów głowy. To zwykłe, pierwotne poruszenie jest zbawienne zarówno dla ducha, jak i ciała. Głęboka prawda tkwi w prostym powiedzeniu “Siła bierze się z działania”. Nie zastanawiaj się. Ruszaj!”.

Teledysk do “MOVE ON” jest już dostępny na kanale YouTube artysty, można go także słuchać na wszystkich platformach streamingowych.

 

fot. okładka singla

Leave a Reply