Catz ‘n Dogz świętują 20 lecie działalności! Specjalna kompilacja muzyczna

W tym roku mija dokładnie 20 lat od pierwszej, wspólnie zagranej imprezy duetu Catz ‘n Dogz, która to dała początek ich muzycznej karierze. Z okazji swojego jubileuszu, artyści przygotowali wyjątkową kompilację muzyczną, zatytułowaną „20 Years of Catz ‘n Dogz”.

Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 12 maja i będzie dostępna we wszystkich serwisach streamingowych.

Na kompilację złoży się 20 utworów, a wśród nich, znaleźć będzie można m.in. największe i kluczowe wydawnictwa duetu, remiksy oraz kolaboracje z takimi Artystami jak Róisín Murphy, Disclosure, Bicep, Solomun, RÜFÜS DU SOL, Basement Jaxx, Marlena Shaw, Claude Vonstroke, Blue Hawaii, Gorgon City i wielu innych.

fot. materiały prasowe

Poznaj tracklistę składanki “20 Years of Catz ‘n Dogz”:

01. Catz ‘n Dogz & Gerd Janson – Modern Romance

02. Chucky 73 – Catz ‘n Dogz Remix

03. Disclosure – Hourglass (Catz ‘n Dogz Remix / Audio) ft. LION BABE

04. Róisín Murphy – Evil Eyes (Catz ‘n Dogz Remix)

05. Thomas Schumacher – Hush (Catz ‘n Dogz Remix)

06. RÜFÜS DU SOL – You Were Right (Catz ‘n Dogz Remix)

07. BICEP – The Game [Catz ‘n Dogz Interpolation Remix]

08. Marlena Shaw – Woman Of The Ghetto (Catz ‘n Dogz Remix)

09. Catz ‘n Dogz – Kiki (Solomun Remix)

10. Friendly Fires – Live Those Days Tonight (Catz ‘n Dogz Remix) TBC this week

11. LF SYSTEM – Dancing Cliche (Catz ‘n Dogz remix)

12. Basement Jaxx – Rock This Road (Catz ‘n Dogz Remix)

13. Gorgon City – Let It Go (Catz ‘n Dogz Remix)

14. The Shapeshifters featuring Billy Porter – Finally Ready (Catz ‘n Dogz Extended Pride Mix)

15. Claude VonStroke – Whos Afraid Of Detroit (3 Channels aka Catz ‘n Dogz Remix)

16. Odd Parents Feat. Maceo Plex – Fame (Catz ‘n Dogz & Martin Dawson Sweet Saturday Remix) TBC this week

17. Catz ‘n Dogz – Stay (Club Mix)

18. Blue Hawaii – Try To Be (Catz ‘n Dogz Remix)

19. Catz ‘n Dogz Feat. Egle Sirvydyte – Good Touch (Maurice Fulton Remix)

20. Catz ‘n Dogz & dOP – Deaf Wagrant (Selianka Edit)

Po świetnie przyjętych przez publiczność koncertach promujących zeszłoroczny album „Punkt”, duet Catz ‘n Dogz ponownie ruszy w trasę. Specjalnie przygotowane imprezy z okazji ich okrągłego jubileuszu, zagoszczą w najważniejszych miejscach na klubowej mapie Polski. Już 19 i 20 maja Wojtek i Grzegorz pojawią się kolejno: w poznańskim klubie Tama oraz w warszawskim klubie Niebo.

Sam duet, tak komentuje zaplanowane aktywności związane z 20-leciem: „Nowe wydawnictwa i trasa „20 YEARS” to ukłon w stronę naszych fanów, ludzi z którymi mieliśmy okazję współpracować, każdej wytwórni i labelu, których nakładem wydaliśmy naszą muzykę, każdego miejsca jakie odwiedziliśmy, każdego inspirującego talentu, z którym pracowaliśmy, tworzyliśmy, występowaliśmy, i co najważniejsze, każdego klubowicza, który kiedykolwiek bawił się na imprezie razem z nami czyli z Catz ‘n Dogz i wspierał nas po drodze.”

Za nazwą Catz ‘n Dogz kryją się Grzegorz Demiańczuk i Wojciech Tarańczuk – wieloletni przyjaciele, którzy swoje pierwsze kroki związane z clubbingiem stawiali w swoim rodzinnym mieście – Szczecinie. Na koncie duetu można znaleźć m.in. cztery albumy studyjne, dwie wytwórnie płytowe, a także szereg zorganizowanych imprez i festiwali, sygnowanych marką CND. Dzisiaj artyści mogą pochwalić się szerokim wachlarzem kolaboracji i crossoverów. Tylko w ostatnich miesiącach wypuścili między innymi oficjalny remix Shakiry i Bizarrp „Bzrp53″ oraz „Chucky 73″. Dzięki zdobywającym szczyty list popularności wydaniom, duet miał okazję współpracować z takimi artystami jak Gerd Janson i Solomun. Ale to nie wszystko… pośród uwielbianych przez fanów remixach Wojtka i Grega znajdziecie pozycje także innych artystów o światowej renomie, m.in. Róisín Murphy, Disclosure, LF System czy RÜFÜS DU SOL.

Ostatni album duetu to wydana w 2022 roku płyta „Punkt”, na której można było usłyszeć czołowych polskich wokalistów To właśnie wydawnictwo przyniosło duetowi nominację do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku / Elektronika.

 

 

Leave a Reply