Krzysztof Jaryczewski z solowym singlem “Jestem nieraz”. 45 lat na scenie

Legendarny wokalista Oddziału Zamkniętego, Krzysztof Jaryczewski w tym roku świętuje jubileusz pracy artystycznej. Nowy singiel “Jestem nieraz”, nagrany wspólnie z duetem NoBrothers to dopiero początek.

Krzysztof „Jary” Jaryczewski o swoim nowym utworze „Jestem nieraz” mówi:

Piosenkę napisałem z myślą o mojej solowej płycie, ale wyszło tak, że nagrałem ją z duetem No Brothers… „Jestem nieraz” mówi o zmiennej naturze pierwiastka żeńskiego w mojej osobowości … Każdy facet taki ma, tylko nie każdy się do niego przyznaje 🙂

Wyprodukował muzycznie tę piosenkę Artur Kmiecik, a zaśpiewała ze mną Bożena Górecka-Tokarczyk. W duecie jest raźniej, a poza tym, Bożena wychowała się na Oddziale Zamkniętym, co słychać w jej wokalu wyraźnie.

Singiel „Jestem nieraz” jest pierwszym utworem solowego projektu Krzysztofa Jaryczewskiego. Artysta jeszcze nie zdecydował, czy piosenka znajdzie się na jego solowej płycie – wszystko zależy od tego, jak zostanie przyjęta i czy Wam się spodoba. Jedno wiemy na pewno – to dla legendarnego wokalisty dopiero początek bardzo aktywnego roku, już 45. w jego działalności artystycznej.

W tym roku mija  45 lat, odkąd Krzysztof Jaryczewski, legendarny wokalista Oddziału Zamkniętego, rozpoczął swoją artystyczną karierę. Z tej okazji muzyk planuje serię koncertów pod hasłem „Obudź się i z nami chodź”, nawiązującym do „Obudź się”, jednego z największych przebojów OZ autorstwa Jarego. Ale to nie wszystko – Krzysztof przygotowuje prawdziwą gratkę dla fanów w postaci solowego albumu, który powstaje przy współpracy m. in. z wielokrotnym laureatem Fryderyków, Robertem Cichym.

 

 

Leave a Reply