Sara James z nagrodą Fryderyk 2023. Nowy singiel “Hula Hoop” już w sieci

Hula Hoop” to kolejny singiel zapowiadający debiutancki album Sary James, który zaplanowany jest na koniec 2023. Przypomnijmy, że młoda wokalistka została wyróżniona nagrodą Fryderyk w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.

Po sukcesie „Bloodline”, Sara prezentuje kolejny świeży singiel „Hula Hoop”. Nowy utwór znalazł się na playlistach New Music Friday w aż 33 krajach, między innymi Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji.

fot. materiały prasowe

Hula Hoop” to drugi singiel, którego Sara jest współautorką. Tym razem do studia zaprosiła Taneishę Jackson i Lewisa Gardinera – brytyjskich songwriterów i producentów, którzy na swoim koncie mają współpracę z takimi gwiazdami jak Pharrell Williams, Megan Thee Stallion czy Doja Cat. Radosna melodia kontrastuje z przekazem jaki niesie utwór. Sara opowiada w nim o radzeniu sobie z zazdrością i presją, których doświadcza z powodu rosnącej popularności.

 Ta piosenka to zastrzyk energii. Miałam dużo zabawy podczas nagrywek z Taneishą i Lewisem i nie mogłam doczekać się, by pokazać światu efekt naszej wspólnej pracy. Za każdym razem jak odpalam „Hula Hoop” od razu rwę się do tańca i właśnie to najbardziej kocham w tym numerze. Pomimo tego, że słowa opowiadają o zazdrości i problemach, z którymi czasami się mierzę, chciałam, żeby utwór ten miał pozytywny wibe. Nareszcie nadchodzi lato i zaczynamy łapać pierwsze promienie słońca. Chcę, żeby każdy po prostu cieszył się swoim życiem i tańczył, nie ważne co mówią i robią  inni. – mówi Sara o nowym singlu.
Aby w pełni uchwycić letni klimat singla, Sara nagrała klip w słonecznym Los Angeles.

Młoda piosenkarka poświęca się obecnie pracy w studio nagraniowym, ale również biorąc udział w różnych ekscytujących projektach m.in. dubbingując postać disneyowskiej „Małej Syrenki”.

22 kwietnia Sara James wystąpiła na Gali Fryderyk Festiwal 2023, gdzie zdobyła wyróżnienie w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. 

 

Leave a Reply