MYK z kolejnym singlem. Utwór “Słony karmel” już dostępny!

“Słony karmel” to nowa propozycja projektu MYK, debiutującego latem przebojową piosenką “Ze mną leć”. Tym razem emocjonalnie przenosimy się w zupełnie inne rejony.

Gdy rozum i serce grają do jednej bramki nie ma miejsca na wątpliwości, ale w życiu nie zawsze mamy taki komfort. Powodów, dla których „długo i szczęśliwie” wydaje się niemożliwe może być wiele, jednak kiedy kochanie albo niekochanie jest tylko grą, robi się niebezpiecznie. Bezuczuciowe motywacje nie mają szans wobec wyborów serca. O tym jest ta piosenka i o różnych kuszących pułapkach uczuciowych, w które zdarza nam się czasem wpaść.

Ilustracją do utworu jest klip przygotowany w całości przez jej autorów Martę Tonderę (tekst) i Marka Yana Kisielińskiego (muzyka), w całości nagrany i zmontowany na telefonie iPhone 14 Pro.

MYK to nowy projekt muzyczny, stworzony przez Marka Yana Kisielińskiego z gościnnym udziałem Julity Zielińskiej.

*****

Marek Yan Kisieliński, kompozytor, gitarzysta, pianista, multiinstrumentalista, producent muzyczny. Autor muzyki i producent największych przebojów zespołu Video: Papieros, Szminki róż, Fantastyczny lot, Środa czwartek, Wszystko jedno, Ktoś nowy, Alay i innych.  Jest kompozytorem największego hitu zespołu Bracia – Nad przepaścią, do którego tekst napisała Edyta Bartosiewicz. Pracował z czołówką polskiej sceny muzycznej. Zdobywca złotych i platynowych płyt. Jego piosenki mają łącznie ok. 200 mln. wyświetleń na YouTube.

Julita Zielińska, wokalistka, kompozytorka, obdarzona charakterystyczną barwą głosu, charyzmatyczna postać sceniczna. Z zespołem Ziela w 2019 roku wydała EPkę EP1. Ma na swoim koncie udział w wielu muzycznych projektach.

Film nagrany i zmontowany telefonem iPhone 14 Pro. Abstrakcja „Śmiech przez łzy” powstała w całości podczas kręcenia clipu.

*****

MYK – “Słony karmel”
Muzyka: Marek Yan Kisieliński
Słowa: Marta Tondera
Produkcja: Marek Yan Kisieliński

 

 

Leave a Reply