Ralph Kaminski z zaskakującym klipem do singla “Pies”

Ralph Kaminski niespodziewanie opublikował nowy klip do piosenki “Pies”. Artyście towarzyszy w nim światowej sławy modelka Ola Rudnicka.

Pies” to piąty klip promujący album “Bal u Rafała“. Tym razem artysta proponuje swoisty teledysk drogi podlany lekkim psychodelicznym sosem. Wśród inspiracji Ralph wymienia takie filmy jak “Pociąg” Jerzego Kawalerowicza oraz “Salo” Piera Paolo Pasoliniego. Wyjątkową rolę powierzył Oli Rudnickiej, modelce znanej z kampanii Chanel, Diora czy Prady.

Bardzo spodobał mi się pomysł Ralpha na zamianę ról. Ralph jest odważny w tym co robi i dokładnie wie czego chce, co mi bardzo imponuje. Potrafił też stworzyć serdeczną, wręcz rodzinną atmosferę na planie – mówi Ola.

fot. materiały prasowe

Piosenka “Pies” z charakterystycznym refrenem jest doskonale znana wszystkim fanom artysty. A teraz, dzięki wyrazistemu klipowi, zapewne zdobędzie uszy i serca kolejnych słuchaczy. Czwarty album Ralpha Kaminskiego „Bal u Rafała” ukazał się w sierpniu 2022 r. i został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i krytyków. Na krążku, który, zyskał status złotej płyty, znalazło się 10 autorskich kompozycji, za produkcję których odpowiada sam artysta. Do tej pory wydane zostały single: “Bal u Rafała”, “Duchy”, “Krystyna” oraz “Planeta i ja”.

Trwająca cztery miesiące klubowa trasa promująca płytę okazała się wielkim sukcesem – bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane!

 

Leave a Reply