Kwazzy z nowym utworem “Wizja Świata”. Poznaj jego muzyczne laboratorium!

Jeśli szukasz oryginalnych, alternatywnych brzmień, to wejdź w świat Kwazzy’ego! 13 kwietnia ukazał się jego nowy singiel “Wizja Świata”.

Jego niekonwencjonalne podejście do tworzenia muzyki sprawia, że każdy utwór to prawdziwa niespodzianka, która z pewnością zaskoczy Twoje zmysły.

Kwazzy to niezależny, spontaniczny artysta, który zaprasza do muzycznej wizualizacji swojego umysłu. Jego muzykę ciężko zaszufladkować, ale zawsze towarzyszy mu pozytywna energia. Na swoim koncie ma dwa single: “Pysznie” oraz “Priorytet Balet”, które  łączą takie gatunki muzyczne jak funk, elektronikę czy rap.

fot. materiały prasowe

Kwazzy przez ostatnie miesiące skupiał się na występach na żywo z szaloną grupą muzyków, dzięki którym koncerty nabrały jeszcze większej energii. Teraz powraca z nowym singlem przedstawiającym jego “wizję świata”.

Artysta zaprasza słuchaczy do swojego uniwersum i pokazuje, że nie ma zamiaru się ograniczać. Opowiada o poszukiwaniach i pomysłach, które próbuje wprowadzać w życie. Tworzy swoje, wyjątkowe, muzyczne uniwersum oraz gatunek, który sam określa jako niepowtarzalny kwazzy-vibe

Wizji Świata” towarzyszy klip przedstawiający laboratorium pełne eksperymentów i poszukiwań, które są symbolem muzycznego stanu, w którym jest artysta. “Wizja Świata” to manifestacja wolności artystycznej, która nie mieści się w jednym gatunku muzycznym. W swojej twórczości artysta wychodzi poza granice rapu, tworząc własny klimat i uniwersum. Kwazzy nie ma zamiaru się ograniczać – wychodzi poza schematy i chce wyrażać siebie za pomocą muzyki. 

Jeśli chcesz poznać świat Kwazzy’ego i odkryć jego muzyczne uniwersum, to koniecznie posłuchaj utworu “Wizja Świata”. Przekonaj się, że Kwazzy to artysta, który nie boi się wyzwań i zawsze idzie swoją drogą. Wejdź w jego świat i pozwól, aby jego muzyka Cię zaskoczyła!

Słuchaj singla “Wizja Świata” w serwisach cyfrowych: https://adm.ffm.to/KwazzyWizja

 

Leave a Reply