Ramona Rey z teledyskiem do utworu “Kocham”!

“Kocham” to nowy utwór Ramony Rey, do którego powstał teledysk. Wokalistka zgłosiła ten numer do polskich preselekcji do tegorocznej Eurowizji, jednak nie znalazł się on w gronie zakwalifikowanych przez jury.

“Cieszy mnie każda reakcja, którą dzielicie się pod nowym video ♥️ to praca i serce wspaniałych ludzi: muzyka: Tel Araña, zdjęcia, reżyseria i scenografia: Pascal Pawliszewski, światło: Tony Bielecki, kostiumy: Sebastian Szarata, charakteryzacja: Catnel Hair&Makeup. Love You!” – Ramona Rey

fot. materiały prasowe

W połowie lutego TVP ujawniła 10 uczestników polskich preselekcji. Do koncertu “Tu bije serce Europy – Wybieramy hit na Eurowizję” zakwalifikowano następujących wykonawców: Ahlena (“Booty”), Blanka (“Solo”), Dominik Dudek (“Be Good”), Felivers (“Never Back Down”), Maja Hyży (“Never Hide”), Jann (“Gladiator”), Natasza (“Lift U Up”), Alicja Szemplińska (“New Home”), Kuba Szmajkowski (“You Do Me”) i YAN (“Champion”).

W gronie finalistów eliminacji nie znalazła się Ramona Rey, która do eliminacji zgłosiła piosenkę “Kocham”. Utwór zanotował ponad 560 tys. odsłon w ciągu trzech tygodni od premiery. Teraz artystka zdecydowała się wypuścić teledysk do tej piosenki.

 

Ramona Rey z kolejnym utworem Maanamu! Posłuchaj “O! Nie rób tyle hałasu”

 

Leave a Reply