Wiktoria Zwolińska z nową wersją utworu “Zazdrość” zespołu Hey

W sieci pojawiła się nowa wersja utwór “Zazdrość” zespołu Hey. Swoją wersję zaprezentowała młoda wokalistka – Wiktoria Zwolińska, która właśnie wydała debiutancką EPkę.

Wiktoria Zwolińska – autorka „Chowanego”, „Tarantino” czy „Nierealnie”. Obdarzona aksamitną barwą głosu, twórczyni niebanalnych melodii i tekstów. W swoich aranżacjach wprowadza świeżość na polski rynek muzyczny. Jest przykładem artystki niezwyczajnie zwyczajnej, niedającej się zaszufladkować – takie też jest jej debiutanckie wydawnictwo, które miało swoją premierę.

fot. materiały prasowe

EP-ka pt. „…na podstawie zazdrości” to zbiór utworów, które powstały… na podstawie zazdrości. Choć każdy z nich zawiera różne emocje, to łączy je wspólny mianownik – tytułowa zazdrość. Mnogość emocji w tekście i muzyce, składa się na świeżą, młodzieńczą, zupełnie nową muzyczną alternatywę. Na EP-ce usłyszymy dużo elektroniki, ciężkiego basu i zabawy synthami, które przełamane są akustycznym indie popem.

Na podstawie zazdrości napisałam piosenki. To uczucie, do którego większość z nas przyznaje się niechętnie, a jednak pojawia się przecież w różnych okolicznościach. Mówi się, że najsilniejszymi są miłość i nienawiść, a ja uważam, że dokładnie pośrodku nich znajduje się jeszcze zazdrość, która często jest ich łącznikiem. Wszystkie utwory z EP-ki są spójne z tym, co jest we mnie. To osobiste i szczere wyznanie zarówno pod względem lirycznym, jak i muzycznym”. – mówi Wiktoria.

 

Leave a Reply