T.Love i ich “Ziemia Obiecana”!

Zespół T.Love świętuje nadanie statusu Złotej Płyty „Hau! Hau!”, dzieląc się z fanami ostatnim klipem promującym ten materiał.

„Ziemia Obiecana” doczekała się wymownego teledysku autorstwa Mai Michoń. Tekst piosenki jest diagnozą niewesołej rzeczywistości, która nas otacza, naszego strachu i zagubienia w niej. Słowa w refrenie niosą jednak pewną nadzieję na przyszłość.

fot. Jacek Poremba

 

„Ziemia Obiecana” to kawałek, który zamyka nasz album „Hau! Hau!”. Zamyka też jego promocję i jest ostatnim singlem z płyty. – mówi Muniek.

Prawie rok od premiery, „Hau! Hau!” pokrył się złotem. To najbardziej wyszczekany album w dyskografii bandu. Wyszczekany w podwójnym znaczeniu. W 2022 roku zespół T.LOVE obchodził bowiem swoje 40-lecie oraz 30-tkę albumu „King”.

Lider Muniek Staszczyk po prostu nie mógł nie reaktywować (po 6 latach zawieszenia) tej ferajny indywidualności. I tak w historycznym składzie:
Muniek Staszczyk (wokale, teksty), Janek Benedek (gitary, kompozycje, produkcja muzyczna), Jacek Perkowski (gitary), Paweł Nazimek (bas) i Sidney Polak (perkusja) powstał  „Hau! Hau!”. Szacowny 40-latek szczeka więc głośno, konkretnie i na temat!

T.LOVE nominowany został do nagrody Fryderyki 2023 w kategorii Zespół / Projekt Artystyczny Roku oraz Album Roku Rock. Laureatów poznamy już 22 kwietnia.

 

Leave a Reply