Miętha i Vito Bambino we wspólnym utworze “Nieść Vibe”

Po chwili ciszy wypełnionej pracą nad nową muzyką, Miętha publikuje nowy singiel. Gościnnie w utworze „Nieść Vibe” udzielił się Vito Bambino. Kawałek jest dostępny w serwisach streamingowych, a teledysk można obejrzeć na YouTube.

To nie pierwsza współpraca pomiędzy intrygującym duetem Miętha, tworzonym przez rapera i wokalistę Skipa oraz producenta AWGS, a znanym z licznych hitów Vito Bambino. Panowie trzymają się ze sobą blisko, chociażby w 2022 roku Skip i Vito pojawili się wspólnie w singlu DJ-a BRK. Teraz przyszedł czas na gościnny występ Vito Bambino w nowym singlu Mięthy „Nieść Vibe”, którym duet przerywa kilkumiesięczną ciszę.

fot. materiały prasowe

Nowemu wydawnictwu zdecydowanie bliżej do rockowych brzmień co może stanowić pewne zaskoczenie dla słuchaczy zaznajomionych z twórczością zespołu. Trudno jednak kwestionować energię płynącą z kompozycji AWGS, która nie dość, że doskonale uzupełnia nostalgiczne zwrotki Skipa i Vito Bambino, to zdecydowanie pomaga dostrzec na horyzoncie nadchodzące długie dni.

Wciąż nieznane są plany Mięthy związane z ich nowym albumem. Po dwóch singlach opublikowanych pod koniec ubiegłego roku – „Drift Car” i „Pewna” – można było zakładać, że wkrótce na sklepowe półki trafi nowa płyta duetu. Tak się jednak nie stało, dlatego należy przypuszczać, że w najbliższych miesiącach doczekamy się przynajmniej zapowiedzi już czwartego albumu ich autorstwa. Jeśli tak się stanie, to wiele wskazuje na to, że „Nieść Vibe” z Vito Bambino wraz z dwoma wymienionymi wcześniej utworami znajdzie swoje miejsce na trackliście.

 

Leave a Reply