Konrad Górzyński z albumem “Czas kwarantanny”. Posłuchaj utworu “Hanno”

“Czas kwarantanny” to debiutancki album Konrada Górzyńskiego. Chociaż stylistycznie utwory różnią się od siebie to razem tworzą jedną historię, opowiadaną przez artystę w jak najbardziej muzyczny sposób. Jednym z utworów, który znalazł się na tym albumie jest “Hanno”.

Konrad Górzyński jest multiinstrumentalistą z doświadczeniem w pracy na scenie, prowadzeniu warsztatów muzycznych z dziećmi i dorosłymi, a także nauczycielem rytmiki.  Muzyka jest w jego rodzinie od pokoleń (Tadeusz Górzyński, Zdzisław Górzyński). Pracuje w ośrodkach kultury, uczestniczy w wielu projektach muzycznych, jest również muzykiem sesyjnym.

 

fot. Joanna Gąska

Ukończył z wyróżnieniem Szkołę Muzyczną im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie gitary Krzysztofa Jagodzińskiego. Jest laureatem przeglądów gitarowych. Był gitarzystą solowym zespołu The Punitive. Gitara to jego największa pasja (gra od 20 lat), a druga to komponowanie – w różnych stylach i bez ograniczeń.

Konrad nie ukrywa, że wydanie albumu było jego marzeniem, ale nie mógłby go spełnić gdyby nie pomoc kilku osób. Piotr Dylan Sidorowicz – Drummer dograł do utworów Konrada piękne bębenki. Paweł Odoszewski Music pomógł w produkcji bębnów i użyczył drugiego wokalu w utworze “HANNO”, był też odpowiedzialny za miks utworu i dogranie pianina. Natomiast Piotrek Odoszewski zajął się miksowaniem i masterowaniem pozostałych utworów.  Piotr Gozdek pomagał w masterowaniu utworu “HANNO”. Natalia Trocewicz użyczyła wokalu w utworze “KŁAMSTWO”. Dominik Stecki stworzył teledysk do utworu “KŁAMSTWO”, natomiast Joanna Gąska wykonała muzykowi pierwszą profesjonalną sesję zdjęciową. Rafał Panasiuk i Alicja Górzyńska wspierali muzyka w dążeniu do celu.

 

fot. okładka płyty

Jedna odpowiedź do “Konrad Górzyński z albumem “Czas kwarantanny”. Posłuchaj utworu “Hanno””

Leave a Reply