Na Tak z baśniową balladą. Posłuchaj singla “Trzymaj się” [PREMIERA]

Trzymaj się” to nasz list do słuchacza ze szczerymi życzeniami szczęścia, gdziekolwiek i kimkolwiek jest. Tak o nowym singlu, do którego powstał teledysk mówi zespół Na Tak.

Trzymaj się” to pełne uczucia wyznanie miłości. Gdy niemoc bierze górę, nogi są jak z kamienia, a przeróżne zdarzenia, na które czasem nie mamy wpływu oddzielają nas od bliskich, piosenka staje się substytutem niewypowiedzianego uczucia.

fot. materiały prasowe

Trzymaj się” to ostatni z teledysków prezentujących płytę o tym samym tytule i zarazem najważniejsze przesłanie naszego albumu, o alienacji i osamotnieniu, na którym rezygnacja miesza się z porywami serca i troską o innych. Zrobiliśmy tę płytę, bo czasy są trudne dla wrażliwców, dla wykluczonych na różne sposoby. Świat pędzi nieubłaganie i jest miłościwy tylko dla tych, którzy prezentują fajne, udane życie. “Trzymaj się” to nasz list do słuchacza ze szczerymi życzeniami szczęścia, gdziekolwiek i kimkolwiek jest.

Nasz utwór to nastrojowa ballada i dlatego teledysk wymagał baśniowego klimatu. Uzyskaliśmy go, zamieniając wnętrze stodoły na bajkową samotnię dwójki naszych bohaterów.

Nie byłoby to możliwe dzięki pomocy Teatru im. J. Osterwy w Lublinie, który wypożyczył nam stroje.

Album “Trzymaj się” zakupisz tutaj: https://shop.mmrecords.pl/pl/shop/plyta-cd-na-tak-trzymaj-sie/

 

fot. okładka płyty

Leave a Reply