Pola Rise utworem “BEZ” zapowiada album “HIKIKOMORI”

Pola Rise zaprezentowała nowy singiel, który zapowiada jej nadchodzący album “HIKIKOMORI”. Utwór “BEZ” uzupełnia hipnotyzujący klip.

Pola Rise kolejny raz udowadnia, że jest jedną z najciekawszych artystek polskiej sceny alternatywnej. Nowy projekt HIKIKOMORI to sztuka wielowymiarowa. Świetna warstwa liryczna, unikalne, charakterystyczne brzmienie uzupełnione niesamowitą oprawą wizualną. Po dobrze przyjętym debiucie ANYWHERE BUT HERE i nagrodzonym trzema złotymi singlami albumie TO THE BONE w duecie z australijskim artystą Andym Wardem, przyszedł czas na debiut w języku polskim. Po singlach CHYBA oraz BEZ TCHU oraz WYTRZYMAM przyszła kolej na rozdzierający serce BEZ.

fot. materiały prasowe

“Bez” to historia o niewyobrażalnej tęsknocie za czymś lub kimś utraconym bezpowrotnie. Czasami zatracamy się w tej stracie bez pamięci, zapominamy już kim jesteśmy i przekraczamy wszelkie swoje granice byle tylko choć na chwilę odzyskać kontrolę. Każdy bezmyślnie rzucony ochłap zainteresowania bywa wówczas jak wygrana na loterii, która po chwili staje się klątwą. Oszukujemy się miesiącami, wierzymy w każde kłamstwo byle tylko nie zobaczyć jak sprawy mają się naprawdę. Wmawiamy sobie, że jest dobrze, czując pod skórą, że grzejące i oślepiające nas słońce jest fałszywe. To zdecydowanie jeden z najsmutniejszych momentów nadchodzącego albumu HIKIKOMORI. Powstał jako jeden z pierwszych i przy każdym odsłuchu wywoływał we mnie wzruszenie. Mam nadzieję, że każdy, kto choć raz miał złamane serce odnajdzie w tym utworze swoją historię.” – Pola Rise

Piosenka “BEZ” powstała we współpracy z Marcinem Borsem, producentem oraz Rafałem Olewnickim, kompozytorem i perkusistą zespołu Poli. Klip wyreżyserował a Pola, a za zdjęcia odpowiada Arek Powalka.

Album HIKIKOMORI ukaże się już 12.03.2023.

 

Leave a Reply