Żabson otwiera nowy rozdział utworem “Przynajmniej nie kłamię”

Żabson z teledyskiem do nowego singla “Przynajmniej nie kłamię” rozpoczyna oficjalną promocję płyty oraz trasy koncertowej „Ostatni ziomal”.

Muzyk niespełna jeden dzień po emisji dokumentalnego video, w którym obnaża swoją przeszłość idzie za ciosem i wypuszcza nowy numer. ,,Przynajmniej nie kłamię’’ to kolejny singiel, który zapowiada nadchodzącą płytę. W tym utworze autor w szczery, wręcz ekshibicjonistyczny sposób rozlicza się ze swoją mroczną przeszłością i stara się zaakceptować swoje błędy. Stateczny, wprowadzający enigmatyczny spokój teledysk został nakręcony podczas pobytu artysty w Wenecji. Start preorderu płyty „Ostatni Ziomal” został wyznaczony na 21/02/2023.

fot. god.wifi

 

,,Przynajmniej nie kłamię’’ wiemy jeszcze, że jest to pierwszy oficjalny singiel pochodzący z nowego wydawnictwa. Dotychczas światło dzienne ujrzały dwa utwory: „Nie mam czasu na wakacje” oraz „Nie z tego świata”, które także znajdą się na płycie. Warto wspomnieć, że „Ostatni Ziomal” to album, którym artysta zamyka Ziomalską trylogię w skład której wchodzą jeszcze dwa albumy: „To Ziomal” i „Internaziomal”.

 

Leave a Reply