Daria ze Śląska z nowym utworem “Trója z chemii”. Zapowiedź albumu

“Trója z chemii” to czwarty utwór z debiutanckiego albumu Darii ze Śląska. Tym razem nie jest to studyjna, lecz koncertowa wersja piosenki.

Daria ze Śląska dała się poznać publiczności latem 2022 roku jako gość specjalny Korteza na trasie Holiday Tour, prezentując swoje dwa numery.

Teraz ze swoim zespołem rozpoczyna koncertowanie z całym materiałem. W skład zespołu Darii wchodzą: Michał „Dimon” Jastrzębski (Lao Che), Tomek Kasiukiewicz (m.in. Artur Rojek, Mela Koteluk) oraz Eugeniusz „Żenia” Schadziul (Dr. Misio).

W tym składzie Daria zagrała już kilka koncertów, które spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem: Festiwal Letnie Napięcie (Gdańsk), Festiwal Nada (Toruń), Great September (Łódź), Filharmonia Kaszubska (Wejherowo). “Trója z chemii” (LIVE) to zapis z tych wydarzeń.

fot. materiały prasowe

„Bardzo się cieszę, że zarejestrowaliśmy te pierwsze występy. Najbardziej lubię początki i najlepiej je potem wspominam, ale nigdy dotąd nie udało się tego tak uchwycić. Nigdy dotąd nie mieliśmy też tak dobrze przygotowanego zespołu jeszcze przed premierą płyty.” – mówi Agata Trafalska, pomysłodawca i reżyser video do piosenki.

Album Darii ukaże się na przełomie marca i kwietnia 2023 roku nakładem wytwórni Jazzboy Records.

 

Daria ze Śląska z kolejnym nowym utworem “Chinatown”

Leave a Reply