Sara Chmiel i Gromee w utworze “Ty i ja”

Sara Chmiel wydała kolejny singiel w duecie z Gromee’m. Do utworu “Ty i ja” powstał teledysk.

“Ty i ja” to najnowsza propozycja od wokalistki, wyprodukowana przez producenta muzycznego Gromee (prywatnie męża). Utwór zachowany w klimacie elektronicznym, osadzony w brzmieniach lat 80 i 90. Przejmujący tekst opowiada o uczuciach z którymi codziennie mierzy się każdy z Nas i o tym, że zawsze trzeba mieć nadzieję i wiarę, że mimo wszystkich przeciwności wszystko się ułoży.

fot. materiały prasowe

Według wokalistki „do najpiękniejszych miejsc na świecie prowadzą kręte drogi i w życiu jak i w miłości powinniśmy je pokonywać bo na ich końcu czeka nas nagroda”. 

Sara Chmiel to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, aktorka musicalowa. Rozpoczęła przygodę ze sceną we wczesnej młodości wygrywając liczne festiwale muzyczne w kraju i zagranicą. Jednym z przełomowych kroków w jej muzycznej karierze był występ na Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009 gdzie, zajęła II miejsce w konkursie DEBIUTY. W tym samym roku rozpoczęła pracę w Teatrze Muzycznym w Gliwicach, rok później w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. W 2011 roku została wokalistką zespołu Łzy. Na swoim koncie ma już 4 studyjne albumy oraz 3 solowe single. Prywatnie żona producenta muzycznego Andrzeja Gromala (Gromee) i mama trójki dzieci.

 

Leave a Reply