Halina Mlynkova prezentuje nowy singiel “Ruchome piaski”

“Ruchome piaski” to piosenka z repertuaru Varius Manx. Nową wersję tego utworu zaprezentowała Halina Mlynkova, umieszczając go na albumie “Film(l)ove”. Do singla powstał teledysk.

Halina Mlynkova wydała piąty solowy album ze swoimi interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych – „Film(I)ove”. Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo był utwór „Dwa serduszka” dobrze znany z filmu “Zimna wojna”. Na płycie znajdują się również takie klasyki polskiej muzyki filmowej jak „To ostatnia niedziela” Mieczysława Fogga, kultowy utwór „O sobie samym” pierwotnie wykonywany przez Roberta Gawlińskiego, czy „Ruchome piaski” Varius Manx.

fot. okładka płyty

Tak mówi Halina Mlynkova o tym albumie:

„Która to już droga w moim życiu… Tym razem zabieram Was do świata wyjątkowych polskich utworów, które “gdzieś już kiedyś słyszeliście”. Tak naprawdę to pełne emocji, ludzkich losów i miłości historie zawarte w tekstach. Trochę, jak historia mojego życia, z której wyszedłby niezły film…i to właśnie film jest wspólnym mianownikiem tych opowieści. Moja muzyka ma wiele twarzy. Mam nadzieję, że i to oblicze przemówi do Waszych serc i spotkamy się na zaplanowanej przez nas wyjątkowej trasie koncertowej”.

 

Leave a Reply