Michał Szczygieł prezentuje kolejny singiel “Nowe sytuacje”

„Nowe sytuacje” to premierowy utwór Michała Szczygła, który jest muzyczną kontynuacją poprzedniego singla – „Adrenaliny”.

Michał i tym razem zdecydował się na współpracę z duetem producenckim – Liker$ Music, którzy jak sam mówi: są dla niego gwarantem przebojowego beatu i melodyjnego refrenu.

fot. materiały prasowe

W poprzednim teledysku artysty zobaczyć mogliśmy przepiękny krajobraz Ibizy. Przy okazji nowego singla, Michał Szczygieł ponownie zadbał o niepowtarzalne widoki – tym razem na Malcie – W klipach przy nowej płycie postawiłem na podróże, różne zakątki świata, także dlatego, że to właśnie one mnie teraz kształtują. Chwilę po premierze nowego singla, wylatuję na prawie miesięczną podróż do Azji. Tym razem prywatnie, ale na pewno będę relacjonował swoje przygody w social media. Na pewno wrócę stamtąd z głową pełną przemyśleń i pomysłów – dodaje artysta.

W 2023 roku planowana jest premiera drugiego albumu Michała Szczygła, którego zapowiedzią są „Nowe sytuacje”. Artysta zaznacza, że płyta będzie kompilacją różnych stylów muzycznych, a ten singiel jest ostatnim krokiem przed zmianami w repertuarze, które zaskoczą.

 

Michał Szczygieł z przebojowym letniakiem! Posłuchaj utworu “Adrenalina”

Leave a Reply