Michał Szczygieł z przebojowym letniakiem! Posłuchaj utworu “Adrenalina”

Michał Szczygieł powrócił z nowym utworem w sam raz na lato. “Adrenalinie” towarzyszy wakacyjny teledysk nagrany na Ibizie.

Michał Szczygieł zdążył przyzwyczaić nas do podkręcania letnich playlist. Pierwszy od roku nowy singiel artysty, „Adrenalina” to kwintesencja tego co kochamy o tej porze roku – relaks, zabawa i poczucie wolności.  Możemy wszystko, a świat leży u naszych stóp. Płyniemy na fali, los nam sprzyja, a w żyłam buzuje „Adrenalina”.

Michał Szczygieł wspólnie z Liker$ Music, czyli Karolem Serek oraz Pawłem Wawrzeńczykiem stworzyli numer z przebojowym beatem i melodyjnym refrenem, który zostaje w głowie od pierwszych chwil. Nowemu singlowi towarzyszy wakacyjny klip, który powstał w światowej stolicy letnich imprez – Ibizie.

fot. materiały prasowe

„Adrenalina” buzuje i zmusza do tańca. Sprawdź układ, który stworzyła @mamanaobrotach i nagraj swojego TikToka używając #buzujeadrenalina albo pokaż co daje Ci przypływ adrenaliny.

Michał Szczygieł to jeden z najciekawszych wokalistów młodego pokolenia. Jego domeną jest nie tylko świetny głos, ale również dynamiczne, popowe produkcje z elementami muzyki urban. Artysta zadebiutował w 2018 roku świetnie przyjętym singlem „Nic tu po mnie”, jednak największy rozgłos przyniósł mu wydany w 2020 r utwór „Spontan”, który jak dotąd zyskał status podwójnej platynowej płyty. W czerwcu 2021 ukazał się jego debiutancki album zatytułowany „Tak jak chcę”.

 

2 odpowiedzi na “Michał Szczygieł z przebojowym letniakiem! Posłuchaj utworu “Adrenalina””

Leave a Reply