LXS “Jasno” – Lena Osińska i Steez prezentują nowy singiel

LXS, czyli Lena Osińska i Steez prezentują kolejny singiel ze swojej debiutanckiej płyty “ANIMA”, która ukaże się 13 stycznia 2023 roku.

W najnowszym singlu „Jasno”, eteryczny wokal Leny łączy się z eksperymentalną interpretacją popowego brzmienia w wykonaniu Steeza. W teledysku, świat mistycznej natury przeplata się ze swoim wirtualnym odbiciem.

W klipie zobaczymy też po raz pierwszy, mocną kreacje artystki w choreografii przygotowanej przez Mariusza „Mańka” Kotarskiego, znanego ze współpracy m.in. z Jennifer Lopez czy Janet Jackson.

fot. Florida

Na początku roku 2023, światło dzienne ujrzy pierwszy album duetu współtworzonego przez dwie osobowości sceny muzycznej, znane dotychczas publiczności w nieco innych odsłonach. LXS to Lena Osińska, wokalistka i współtwórczyni projektu Sonar, oraz Steez – jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów muzyki rapowej. Ich wspólne kompozycje, pełne nieoczywistych brzmień na granicy elektroniki i popu, to efekt zderzenia się muzycznych poszukiwań i inspiracji tej dwójki artystów.

 

Jedna odpowiedź do “LXS “Jasno” – Lena Osińska i Steez prezentują nowy singiel”

Leave a Reply