Synth Esthetics feat. Nali Roka z nowym utworem. “Posłuchaj “In And Out Of Love” [RECENZJA]

Kolejny, jakże porywający singiel “In And Out Of Love” Synth Esthetics powstał we współpracy z wokalistką Nali Roką z zespołu Szum Drzew.

To już kolejna współpraca Tomasza Pieprznego (Synth Esthetics) z wybitną, niezwykle charyzmatyczną wokalistką Nali Roką. Dlatego utwór “In And Out Of Love” nie odbiega aż tak bardzo od “Lucid Dream” (warto sprawdzić), choć nie da się ukryć, że wydźwięk nowego singla jest łagodniejszy, gdzie na pierwszy plan wysuwa się wyraźniej zaznaczona melodyka. Tym razem ekspresja uwidacznia się w starannie zobrazowanych refrenach, które podbijają znaczenie tej propozycji. Tak więc całość od strony kompozycyjnej została starannie uporządkowana, co podkreśla zawodowstwo i umiejętność materializowania wyrazu artystycznego w takiej formie.

fot. materiały prasowe

Brzmienie wciąż jest rockowe, ale posiada swoją specyfikę, która w sposób jasny odnosi się do klasyki gatunku. Całość dopełniają syntezatory, nadające utworowi oldschoolowego klimatu (lata 80.). Właściwie przy tej propozycji można mówić już o jasno określonym stylu, który ukształtował się na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy i zapewne znajdzie swoje odbicie na albumie, niezmiennie zapowiadanym przez zespół. “In And Out Of Love” to konkretny, doskonale zrealizowany oraz przebojowy utwór, będący kolejnym ważnym punktem w działalności Synth Esthetics. Właściwie rozkładanie go na czynniki pierwsze nie jest aż takie istotne, bo czytelna wizja artystyczna znalazła tu swoje właściwe miejsce. Tym bardziej, że każdy element tej propozycji został doskonale wyważony, co wpływa na jej ostateczny odbiór. Świetny numer.

*****

Zapraszamy do sprawdzenia nowego numeru Synth Esthetics we współpracy ze wspaniałą Nali Roka z zespołu Szum Drzew. Dajcie głośno 🤟” – Tomasz Pieprzny

Nali Roka to Karolina Drewnik. Współzałożycielka i dyrygentka chóru Gospel Lauders, wokalistka, wiolonczelistka i kompozytorka. Na swoim koncie ma współpracę z Sarsą czy Dawidem Kwiatkowskim. Oprócz muzyki tworzy programy rozrywkowe i muzyczne. Na co dzień współpracuje z zespołem Szum Drzew.

To nie pierwsza współpraca zespołu Synth Esthetics z Nali Roką. W połowie tego roku pojawił się także utwór “Lucid Dream”, będący zapowiedzią ich debiutanckiego albumu.

*****

Muzyka, słowa – Synth Esthetics

Wokale – Nali Roka

Mix / master – Jarek Toifl

 

Leave a Reply