Szymon Pejski powraca z solowym utworem “Koniec”!

“Koniec” to nowy singiel Szymona Pejskiego, który zwiastuje jego drugi album.

Dwa lata po wydaniu debiutanckiego albumu “Piosenki o miłości”, Szymon Pejski prezentuje singiel “Koniec”, zapowiadając drugi w swojej solowej karierze album długogrający.

Piosenka „Koniec” to utwór, z którym każdy mógłby się zidentyfikować na jakimś etapie życia. Opowiada o końcu romantycznej relacji między dwojgiem ludzi, ale jej treść można rozumieć też szerzej, odnosząc się do wielu rzeczy, których koniec jest dla nas trudny. Utwór opowiada też o tym, że czasem ciężko nam ten koniec zaakceptować i próbujemy go wyprzeć – mówi Szymon Pejski o singlu.

fot. materiały prasowe

Ja myślę, że to jest ok, że to taka faza, którą musimy przejść, kiedy coś w naszym życiu dobiega końca – dodaje.

Dość przewrotnie “Koniec” jest zaledwie muzycznym początkiem tego, co czeka nas na nadchodzącej płycie Szymona. Za warstwę muzyczną utworu odpowiada Szymon Pejski i Łukasz Gorczyca zaś autorem tekstu i producentem jest sam Szymon. Teledysk do utworu został zrealizowany na ulicach Warszawy i okolic. Wystąpili: Szymon PejskiJulia Iwańska.

*****


Szymon Pejski to pochodzący z Łodzi wokalista i multiinstrumentalista, autor piosenek i tekstów (również do filmów), który solidne muzyczne wykształcenie zdobył w londyńskiej Vocaltec Actontown.

Wiele osób pamięta go zapewne z programu Mam Talent gdzie występował jako członek zespołu SteamLove.

Po debiucie na KFPP w Opolu przez kilka lat koncertował wspólnie z Jackiem Moore’m w projekcie Gary Moore Tribute Band, a od stycznia tego roku jest wokalistą zespołu Chłopcy z Placu Broni.

W 2020 r. Ukazała się debiutancka płyta Szymona pt. “Piosenki o miłości” a w chwili obecnej artysta pracuje nad drugim solowym krążkiem, którego zwiastunem jest utwór zatytułowany “Koniec”. Singiel jeszcze przed premierą zyskał uznanie takich stacji radiowych, jak między innymi: PR Jedynka, RDC, Radio Rzeszów, Radio Kielce, Radio Opole, Radio Łódź czy Radio Gniezno.

Posłuchaj w serwisach streamingowych: https://e-muzyka.ffm.to/szymonpejskikoniec

 

Leave a Reply