Karolina Jastrzębska prezentuje pozytywny utwór “Wstanę na raz”!

“Wstanę na raz” to pozytywny utwór Karoliny Jastrzębskiej, w którym wokalistka wykorzystała brzmienie mandoliny. Do premierowego singla powstał teledysk.

Singiel “Wstanę na raz” powstał z potrzeby motywacji nie tylko innych, ale też samej siebie do działania! Gdy chce się robić to, co się kocha, droga nie zawsze jest usłana różami, ale satysfakcja z sukcesów, nawet tych małych, jest bardzo duża. Muzycznie ciekawym zabiegiem jest także wykorzystanie w piosence mandoliny – instrumentu wciąż oryginalnego i mało znanego w Polsce.

„Droga do celu bywa równie przyjemna, co jego osiągnięcie. Dlatego nie rezygnuję z marzeń i cieszę się każdą chwilą, którą poświęcam na ich spełnianie!” ~ Karolina Jastrzębska

fot. Paweł Piekarski

Karolina Jastrzębska to wokalistka, która już od lat koncertuje, akompaniując sobie na mandolinie lub gitarze akustycznej. Swoją przyszłość i teraźniejszość wiąże z muzyką, która jest jej wielką pasją, co z pewnością słychać podczas koncertów na żywo, ale też w nagraniach studyjnych. W piosenkach stawia przede wszystkim na dobry i oryginalny wokal, chwytliwe melodie, ciekawe instrumentarium oraz pozytywne wibracje!

Jako jedna z nielicznych osób w Polsce uczy gry na mandolinie, ale też sama rozwija swoje umiejętności w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy na wydziale wokalnym. Jest także liderką dwóch zespołów: Stacja Folk oraz Caroline & the Lucky Ones.

*****

Utwór “Wstanę na raz” w serwisach streamingowych: https://e-muzyka.ffm.to/karolinajastrzebskawstanenaraz

 

 

 

Leave a Reply