Sick Mikey i Widuto z utworem “Daleko stąd”!

“Daleko stąd” to pierwszy singiel wyjątkowego projektu, za którym stoi Sick Mikey. W utworze gościnnie można usłyszeć wokalistkę Widuto.

Sick Mikey o nowym singlu:

„Musiałem znaleźć się naprawdę blisko ‘tamtego świata’, żeby tak szybko zacząć realizować swoje marzenie. I dzięki temu chyba wciąż tu jestem… „Daleko stąd” to utwór, który jest opowieścią o drodze, jaką przebyliśmy. Pomimo tego, że ścieżka którą kroczyliśmy była zła, to została przez nas wybrana świadomie, a zdobyte doświadczenie otwiera nowy rozdział w życiu każdego z nas.

fot. materiały prasowe

Daleko stąd” to pierwszy singiel w ramach autorskiego projektu Sick Mikey, powstającego we współpracy z producentem Grf3ld’em.

Jako gościa, do współpracy przy tym singlu zaprosili Widuto – bardzo ciekawą i niezwykle utalentowaną artystkę, obracającą się na co dzień głównie w klimatach alternatywnych.

Jako, że zależało im na uchwyceniu wyjątkowej energii, jaka towarzyszy tej piosence, postawili w studio na formułę „live”. Dodatkowo, warstwę muzyczną oparli na ambientowym oraz niezwykle brzmiącym instrumencie, jakim jest handpan.

Posłuchaj utworu “Daleko stąd” w serwisach cyfrowych: kliknij tutaj.

 

fot. materiały promocyjne

Leave a Reply