Błażej Król w nowym utworze o “10 latach” małżeństwa

“10 lat” to nowy utwór Błażeja Króla, będący podsumowaniem okresu małżeństwa i wspólnej działalności muzycznej z Iwoną Król.

Błażej Król jest artystą, który nieustannie zaskakuje swoim brzmieniem. Tym razem zdecydował się on na wydanie ballady miłosnej w całkowicie nieoczywistym, synth-popowym stylu. „10 lat” to historia uczucia, które połączyło Błażeja i jego żonę, Iwonę Król, ponad dekadę temu. Singiel został w całości napisany, skomponowany i wyprodukowany przez małżeński duet, a Iwona dołączyła do artysty również w warstwie wokalnej.

fot. materiały prasowe

10 lat” małżeństwa to dla Błażeja i jego żony również 10 lat wspólnej działalności muzycznej. Iwona regularnie współtworzy utwory artysty, a także od lat gra w jego zespole na instrumentach klawiszowych. W licznych trasach, koncertach i wydaniach para łączy zatem nieustannie życie prywatne ze sferą zawodową. I zdecydowanie świetnie im to wychodzi, co pokazują kolejne dobrze przyjęte premiery.

Utwór „10 lat” stanowi jednocześnie kolejny singiel z nadchodzącej płyty Błażeja Króla „W każdym polskim domu”. W ramach jego promocji Błażej wciela się w rolę tajemniczego everymana, który pojawia się w różnych sytuacjach domowych i rodzinnych, oferując swoją obecność i wsparcie. Wprowadzenie do świata tej postaci fani mogli zobaczyć przy premierze „Miałem już nie tańczyć”, a oprawa wizualna najnowszego singla stanowi jego spójną kontynuację.

 

Leave a Reply