Kozyrska x Sieczak z nowym utworem “Niewidzialny”!

“Niewidzialny” to najnowsza propozycja duetu Kozyrska x Sieczak, która zamyka pierwszy etap ich działalności. Singiel został utrzymany w stylistyce indie popowej, który łączy się z ważnym przekazem.

W swoim ostatnim tegorocznym utworze pt. „Niewidzialny”, Kozyrska x Sieczak podsumowuje dotychczasową twórczość, łącząc najbardziej charakterystyczne elementy granej przez siebie muzyki z bardzo emocjonalnym tekstem.

Utwór jest utrzymany w indie pop-rockowej stylistyce, w której zespół mocno gra dynamiką, przeplatając ekspresyjne refreny z bardziej subtelnymi fragmentami. Tym wydaniem duet Kozyrska x Sieczak zamyka pierwszy etap swojej działalności i przygotowuje się do pracy nad drugim albumem. 

 

Jak informuje duet:

„Niewidzialny to piosenka dedykowana osobom, które czują że nic nie znaczą, uważają się za nieważne i niepotrzebne, którym na co dzień trudno znaleźć swoje miejsce. Wiemy, jak wiele osób w naszym społeczeństwie zmaga się z codziennym lękiem związanym z akceptacją i zrozumieniem swoich wyborów, a także sytuacjami, w których znalazły się mimo swojej woli. Są dni, kiedy czujemy się podobnie, dlatego postanowiliśmy wyrazić te uczucia w dźwiękach i słowach – jesteśmy w tym razem”.

fot. Daria Szczygieł

 

Leave a Reply