Muzyczny Startup! Weź udział w ostatnich panelach [PATRONAT]

Przed nami ostatnie spotkanie Muzycznego Startup’u, które odbędzie się 26 listopada w Galerii Gdyńskiego Centrum Filmowego. Panel “Biznes plan i zrównoważony rozwój” będzie wyjątkowo zróżnicowany i intensywny.

Zaczynamy wykładem Michała Hajduka – przygotuje Was trochę do współpracy zagranicznej. Skupimy się na relacjach, tożsamości i występach na showcase’ach za granicą.

Następnie Waldemar Olbryk – inicjator i współtwórca debat między artystami, biznesem i światem akademickim, poprowadzi dla Was wykład o tym, jak biznesowo podejść do swojej muzycznej kariery.

Jako trzeci wystąpi Barek Chaciński z tematem zrównoważonego rozwoju w branży muzycznej, czyli o eko rozwiązaniach w muzycznych działaniach.

A na koniec… wyjątkowy hit. Odwiedzi nas Arek Hronowski (SPATiF / B90 / MYSTIC Festival / SOUNDRIVE Festival Ulica Elektryków / PLENUM / PLENER 33 / DRIZZLY GRIZZLY / W4 Food Squat, Soundrive.pl ) oraz Halina Grabowska z agencji LIVE. Opowiedzą o rewelacyjnym projekcie Sea You! Znacie 😉 ?

Harmonogram dnia:

10:15 -11:45 / wykład Michała Hajduka
11:45 – 12:00 / przerwa
12:00 – 13:30 / wykład Waldemara Olbryka
13:30 – 14:30 / lunch
14:45 – 16:00 / wykład Bartka Chacińskiego
16:00 – 16:15 / przerwa
16:15 – 17:15 / spotkanie z Arkiem Hronowskim i Haliną Grabowską
17:40 – INTEGRACJA 🙂

Waldemar Olbryk – prezes zarządu Archicom S.A. Od ponad 20 lat aktywny w branży nieruchomości dla takich firm jak BP, Apsys, Philips, Skanska czy Echo Investment. Członek Project Management Institute i Royal Society for the Arts, Manufactures and Commerce. Inicjator i współtwórca debat między artystami, biznesem i światem akademickim zorganizowanymi podczas festiwalu SOUNDEDIT w Łodzi.

Bartek Chaciński – redaktor działu kultury tygodnika „Polityka”, dziennikarz muzyczny, członek Rady Języka Polskiego. Współpracuje z Polskim Radiem (Dwójka), prowadzi blog muzyczny Polifonia. Stale pisuje też o nowym języku. Opublikował m.in. serię „Słowników najmłodszej polszczyzny” (Znak) oraz książkę „Wyż nisz” o tym, gdzie się podziały subkultury młodzieżowe.

Michał Hajduk – związany profesjonalnie z muzyką od 2001 roku. Swoje doświadczenie zdobywał jako niezależny booker, organizator koncertów, manager i kurator klubów muzycznych w Warszawie i Wrocławiu. Występował także w roli managera i tour managera zespołów, oraz współpracownika programowego festiwali i niezależnych wytwórni płytowych. Od 2008 stale współpracuje z Instytutem Adama Mickiewicza, gdzie pełni rolę specjalisty programowego w dziedzinie muzyki popularnej, alternatywnej i jazzowej. Odpowiedzialny za powstanie i wdrożenie wraz zespołem wieloletniej strategii dziedzinowej skupiającą się na wsparciu eksportu polskiej muzyki. W ramach projektu „Don`t Panic We`re From Poland” współorganizował kilkadziesiąt wydarzeń o profilu prezentacji showcase`owych, konferencji i wydarzeń networkingowych w kraju i zagranicą. Od 2019 roku współpracuje programowo z siedzibą Narodowej Orkiestry Polskiego Radia w Katowicach.

Arkadiusz Hronowski – najemca, organizator i człowiek, który utopił kilka fortun w muzyce alternatywnej, a jednak wciąż na powierzchni. Od ponad 20 szefuje sopockiemu SPATiF-owi, od 10 lat zmienia postoczniowe tereny w kluby i przestrzenie gastronomiczno – rozrywkowe takie jak: B90, Drizzly Grizzly, Ulica Elektryków, Plenum, W4 Food Squat, Plener 33. Twórca i organizator Soundrive Festival, współtwórca Mystic Festival, założyciel i patron portalu Soundrive.pl, współtwórca labelu wydawniczego ISKRA Cassettes. Współorganizator SEA YOU. Mąż, ojciec i dziadek.

Leave a Reply