Michał Madajczyk zapowiada nowy singiel “Drogowskazy”!

“Drogowskazy” to kolejny nowy singiel Michała Madajczyka, który ukaże się 30 listopada. Póki co w serwisach cyfrowych można posłuchać jego debiutanckiego utworu “Satelity”.

Pre-save “Drogowskazów”: https://ffm.to/MichalMadajczykDrogowskazy

Poprzedni singiel “Satelity” to próba ujęcia codzienności oraz doświadczeń własnych autora w uniwersalnym przekazie, w którym większość odbiorców prawdopodobnie znajdzie przynajmniej kawałek siebie. Obserwujemy, komentujemy, podglądamy, diagnozujemy w internecie, śpimy blisko gniazdek. I choć to zbiór prawd równie oczywistych co niewygodnych, sposób ich podania sprawia, że trudno się z nimi nie zgodzić, a nawet utożsamić.

fot. materiały prasowe

Melodyczne gitary elektryczne, w których specjalizuje się Stefan Czerwiński, nadające muzycznego pędu syntezatory, wciągająca opowieść i zostający w głowie refren. Takie właśnie są “Satelity“. Równie nowoczesne, co nawiązujące do muzycznych tradycji lat 90., z aktualnym komentarzem w warstwie tekstowej.

Nad miksem oraz masteringiem singla czuwał Marcin Pater (Runforrest, Clock Machine), który obok duetu Madajczyk / Czerwiński jest również współproducentem utworu. Premiera singla odbyła się 26 października 2022 roku.

Posłuchaj utworu “Satelity” na platformach streamingowych: https://ffm.to/MichalMadajczyk-Satelity

*****

Michał Madajczyk to debiutant. Na stałe mieszka, tworzy i pracuje w Poznaniu. Z muzyką, która stanowi ważny element jego życiowej układanki, związał się zawodowo w roku 2016 zakładając studio nagrań i rozwijając swoje umiejętności w kierunku realizacji dźwięku. Gitarzysta, wokalista, autor tekstów, producent, współautor muzyki, którą tworzy razem ze Stefanem Czerwińskim (Muchy, Terrific Sunday). W roku 2021 debiutował z autorskim materiałem na scenie, występując w poznańskim klubie Tama oraz w Ostrowskim Centrum Kultury.

W dotychczasowych nagraniach i podczas koncertów, obok Stefana Czerwińskiego, towarzyszyli mu również poznańscy muzycy, Piotr Jaraszkiewicz (Przybył, Hubert Tas & The Small Circle), Paweł Kosicki (Lombard), Marcin „Mały” Górny (Poluzjanci, Natalia Kukulska) oraz Adam Stasiński.

Teraz debiutuje z materiałem studyjnym, a kolejny jego singiel to “Drogowskazy”.

 

Leave a Reply