Brokatowe electro. Maya Krav z premierowym albumem EP “Glitter”!

10 listopada ukazał się debiutancki mini albumu Mai Krav. “Glitter EP”, który jest dostępny w wersji fizycznej oraz cyfrowej.

W ostatnim roku na polskiej scenie elektronicznej pojawiło się nowe nazwisko. Jest to Maya Krav, brokatowa producentka, która ma za sobą występy na wielkich scenach, takich jak FEST Festival, czy Juwenalia Śląskie. Co więcej, dwa miesiące po swoim debiucie miała okazję supportować sanah. Teraz zdecydowała się wydać swoją pierwszą EP-kę!

fot. okładka EP

Album nosi tytuł “Glitter EP” i jego fizyczna wersja została wydana niezależnie. Znalazło się na nim sześć utworów, a wśród nich odnowiona wersja piosenki “Deep&High”, która ukazała się pierwszy raz zimą 2020 roku. Pojawiły się także na niej ostatnie wydania Mai, takie jak “VIGZA” oraz “TIME’S UP”. Nie zabrakło też featuringów i remiksów.

Co więcej, wydanie EP-ki promuje taneczny teledysk do imprezowego remiksu “VIGZY” od MadMusician. Klip ukazał się w dniu premiery płyty. Następnie Maya Krav zagra kilka jesiennych koncertów, m.in. w Krakowie, Tarnowie, Gliwicach.

Przez ostatnie miesiące solistka publikowała remiksy pod hasztagiem #GlitterRemixes. Producentka wzięła na swój warsztat utwory sanah i Mery Spolsky. Są one dostępne do odsłuchu na kanale YouTube Mai Krav.

 

fot. materiały prasowe

 

Leave a Reply