Błażej Król i Natalia Szroeder w interpretacji “Bo jesteś Ty” Krzysztofa Krawczyka

“Bo jesteś Ty” Krzysztofa Krawczyka w wykonaniu Błażeja Króla i Natalii Szroeder, to kolejna odsłona albumu „Tribute to Krzysztof Krawczyk. Urbański Orkiestra i Goście”.

Pojawiło się trzecie video będące zapisem występów i ciekawych interpretacji największych przebojów Krzysztofa Krawczyka, które były częścią koncertów „Tribute to Krzysztof Krawczyk. Urbański Orkiestra i Goście”.

Koncerty te odbywały się w ramach trasy Męskiego Grania, a duet Błażeja Króla i Natalii Szroeder zaprezentował piosenkę „Bo jesteś Ty” dwukrotnie, we Wrocławiu i w Żywcu. Video zostało zrealizowane podczas drugiego występu artystów.

Poprzednie dwa filmy, które pojawiły się dotychczas w sieci w ramach promocji koncertu i albumu, to teledyski „Pamiętam Ciebie z tamtych lat” braci Kacperczyk oraz „Ostatni raz zatańczysz ze mną” Piotra Zioły.

Nagranie „Bo jesteś Ty” w wykonaniu Błażeja Króla i Natalii Szroeder pochodzi z dostępnego zarówno w sklepach stacjonarnych CD  jak i w streamingu digitalowego albumu „Tribute to Krzysztof Krawczyk. Urbański Orkiestra i Goście”, będącego muzycznym hołdem dla Ikony polskiej sceny muzycznej i popkultury – Krzysztofa Krawczyka. Płyta jest zapisem wybranych utworów wykonanych podczas serii trzech koncertów Męskiego Grania w Katowicach, Wrocławiu i Żywcu.

Kultowe piosenki Krawczyka, w nowej oprawie muzycznej przygotowane zostały przez znanego kompozytora, aranżera i producenta muzycznego Wojtka Urbańskiego. Nowe wykonania powstały z wykorzystaniem sekcji dętej i smyczkowej, które rzucają inne światło na te kultowe kompozycje. Soliści w charakterystyczny dla siebie sposób budują swoim talentem, głosem i emocjami własną wizję znanych przebojów. Tę energię ze sceny czuli uczestnicy koncertów a także przebija się ona na samej płycie! 25 listopada 2022 do sklepów trafi także winylowa wersja tego albumu.

 

Leave a Reply