Nerwus ft. Edyta Górniak w utworze “Mów sercem”

Edyta Górniak wzięła udział w utworze autorstwa rapera Nerwusa. Wokalistka wykonała refren singla zatytułowanego „Mów sercem”.

Posłuchaj, a niebawem zobaczysz. Mów sercem.

Dwa miesiące temu do sieci trafił kawałek “Free Your Heart”, w którym Edyta Górniak wystąpiła z perkusistą Tomkiem Torressem. Teraz swoją premierę miała kolejna współpraca Edyty Górniak. Tym razem wokalistka pojawiła się gościnnie w piosence rapera i producenta Nerwusa.

fot. materiały prasowe

Utwór “Mów sercem” powstał z głębokiej potrzeby podzielenia się przeżyciami, o których Nerwus wspomina w swoich partiach oraz z chęci wysłania odbiorcom wsparcia i zachęcenia do sięgania po pomoc w razie potrzeby, co pięknie podkreśla tekst oraz wokal Edyty Górniak. Jest to nietypowe połączenie, natomiast w dzisiejszych czasach wręcz niezbędne by pokazać, że nie ważne są środowiska, miejsca i przestrzenie w których obcujemy, ponieważ każdego bez wyjątku może dotknąć trudny czas. Piosenka wskazuje, że właśnie wtedy jeszcze bardziej trzeba spróbować wyjść z chęcią otrzymania pomocy, do czego zachęcają autorzy: Nerwus oraz Edyta Górniak – możemy przeczytać w informacji prasowej.

 

Leave a Reply