NEODYM zaskakuje nowym utworem “Sunday lover”!

“Sunday lover” to kolejna propozycja NEODYM, która powstała we współpracy z Bartoszem Szczęsnym. Do tego jakże zaskakującego stylistycznie utworu został zrealizowany teledysk.

Piosenka “Sunday lover” jest wynikiem połączenia sił wokalistki z kompozytorem oraz producentem muzycznym – Bartoszem Szczęsnym. Tym samym NEODYM zaprezentowała się w kolejnej, odmiennej stylistyce.

W nagraniu partii instrumentalnych wzięli udział Jacek Szwaj – pianino (Hanna Banaszak), saksofon – Rafał Jędruch. W chórkach oprócz Karoliny C. można usłyszeć Ewę Nawrot pomysłodawczyni ART OF VOICE STUDIO, którego NEODYM była absolwentką.

fot. materiały prasowe

 

Utwór opowiada o stricte fizycznej relacji dojrzałej kobiety i o tym jakie emocjonalne rollercoastery towarzyszą takiemu grzesznemu związkowi.

*****

NEODYM – głos, który zabiera w galaktyki magnetycznych oddziaływań. To część kosmosu. Siła przyciągania.  Niebieski szał. NEODYM śpiewa o sensie istnienia, planetarnych interakcjach oraz o międzyludzkich relacjach.

Artystka urodziła się w Wielkopolsce a dorastała na Dolnym Śląsku, lecz z powodu jej niezaspokojonej ciekawości, która była motorem napędowym, losy rzuciły ją za granicę, do Niemiec, gdzie obecnie zamieszkuje.

NEODYM wierzy w ideały, chce być neonowym światłem i swoją twórczością dawać nadzieję w lepsze jutro – bez żadnych stylistycznych ograniczeń.

Obecnie trwają prace nad solową płytą NEODYM, która ukaże się w przyszłym roku.

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply