“Miłostki” Julii Żugaj najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce. Kim jest Julia?

W najnowszym notowaniu listy OLiS (27 października 2022), czyli listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce na pierwszym miejscu znalazła się płyta… “Miłostki” Julii Żugaj.

Julia Żugaj to influencerka, youtuberka i piosenkarka, która urodziła się 15 czerwca 2000 roku. Największą popularność przyniósł jej udział w Teamie X 2. Obecnie realizuje swoje pasje muzyczne, czego wynikiem jest jej album “Miłostki”, który ukazał się 14 października.

fot. okładka płyty

Działalność internetowa Julii Żugaj rozpoczęła się kilka lat temu. Największą popularność przyniósł jej jednak udział w internetowym projekcie Team X 2, w którym nagrywała z innymi członkami klipy muzyczne i filmy o charakterze rozrywkowym. Obecnie skupia się bardziej także na swojej solowej karierze muzycznej – publikuje nowe utwory na łamach swojego kanału w serwisie YouTube. Tylko na Instagramie młodą influencerkę obserwuje ponad milion użytkowników tego serwisu. Znajdziemy ją także na Tik Toku. Jest jedną z najchętniej oglądanych infulencerek w Polsce i wiele wskazuje na to, że to zaledwie początek jej kariery w sieci.

“Miłostki” to debiutancka płyta Julii Żugaj. Wydawnictwo jest muzyczną opowieścią o miłości i wielu etapach jej przeżywania – od niewinnego zauroczenia, przez płomienne uczucie aż po rozstanie i tytułowe miłostki, będące nieustannym poszukiwaniem i zbiorem platonicznych westchnień.

 

 

Leave a Reply