Buslav powraca z nowym utworem “Gdyby nie Ty”

Buslav powraca w nowej odsłonie z utworem “Gdyby nie Ty”, któremu towarzyszy teledysk – Instarolka, składająca się z wybranych wspomnień z ostatnich 5 lat życia artysty.

Bez kogo nie wyobrażasz sobie najlepszych momentów swojego życia? To wiele intymnych i niepublikowanych wcześniej prywatnych materiałów. Przyjaciele i najbliżsi, bez których Buslav nie byłby tym, kim jest dzisiaj.

fot. materiały prasowe

Buslav to polski multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Pracował z największymi gwiazdami polskiej oraz światowej sceny muzycznej. Mrozu, Kayah, Anna Maria Jopek, Mietek Szcześniak, Cheryl Pepsii Riley, Lenny White, Andrzej Smolik, Krzysztof Zalewski i wielu innych. Otrzymał dwie nominacje do nagrody Fryderyk 2017 za swój solowy album w kategorii „Debiut Roku” oraz „Album roku POP”, którego był też producentem.

Podczas pobytu w Nowym Jorku, Buslav był częścią House Bandu w legendarnym klubie Village Underground. Grał z najlepszymi muzykami oraz współpracował z takimi gwiazdami jak Alicja Keys, Prince, Janelle Monae czy Missy Elliot. Koncertował w Korei, Niemczech, Portugalii, Holandii, Serbii oraz Czechach.

Teraz Buslav powraca w nostalgicznym utworze zahaczającym o muzyczny klimat lat 80-tych i 90-tych.

 

Leave a Reply