Anna Wyszkoni z nowym utworem “Było minęło”!

„Było minęło” to nowa piosenka Ani Wyszkoni zapowiadająca jej piąty solowy album, który ukaże się 25 listopada 2022 roku i będzie nosił tytuł  “Z cegieł i łez”. Kompozycja jest wspólnym dziełem wokalistki i Kuby Galińskiego, który jest również producentem utworu. Za tekst odpowiada Michał Wiraszko, wokalista zespołu Muchy.

fot. okładka singla

Ania Wyszkoni o swojej nowej piosence mówi tak: „Od początku była dla mnie bardzo ważna, powstawała na początku tego roku, w trudnym dla świata czasie. Od pierwszych dźwięków, które nagraliśmy w studiu z Kubą Galińskim, czułam, że jej słowa muszą być szczególne. Michał Wiraszko, którego zaprosiłam do współpracy przy tym tekście, napisał go w kilka wieczorów, tuż po wybuchu wojny za naszą wschodnią granicą. Idealnie uchwycił w nim zarówno lęk i niepewność, które ogarnęły nasze umysły, jak i nadzieję, która w efekcie stała się motywem przewodnim tej piosenki.

„Było minęło” jest dla mnie ważnym utworem także z tego powodu, że po bardzo trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii, na początku tego roku wróciłam do studia nagraniowego, z konkretnym planem nagrania nowego albumu. Ta sytuacja dała mi dużo siły; muzyka i publiczność dają mi jej najwięcej. Nie mogę się doczekać chwili, w której podzielę się z moją publicznością efektami tej pracy”.

Do nowej piosenki Anny Wyszkoni „Było minęło” powstał teledysk zrealizowany według jej pomysłu przez grupę Mind Productions. Za reżyserię odpowiada Dawid Ziemba.

 

“Nie zamierzam odcinać kuponów od przeszłości” – Anna Wyszkoni [WYWIAD]

Jedna odpowiedź do “Anna Wyszkoni z nowym utworem “Było minęło”!”

Leave a Reply