Jann prezentuje nowy utwór “Gladiator”

Jann kolejny raz zaskakuje i prezentuje swój nowy singiel – “Gladiator”. Utworowi towarzyszy mu odważny klip. Numer na żywo będzie można usłyszeć już za kilka dni podczas koncertu artysty w ramach festiwalu Great September.

Po niezwykle udanym debiucie fonograficznym oraz serii letnich koncertów i festiwalowych występów, Jann prezentuje nowy singiel. Artysta podzielił się dzisiaj z fanami piosenką “Gladiator”, którą otwiera kolejny rozdział swojej kariery. Jak sam przyznaje, przez ostatnie miesiące nabrał znacznie większej świadomości artystycznej, co doskonale słychać w jego najnowszym utworze. “Gladiator” to doskonale wyważone połączenie odwagi, pewności siebie, emocji oraz świeżego brzmienia.

fot. materiały prasowe

Utwór “Gladiator” jest autorską kompozycją Janna. Artysta odpowiada za warstwę tekstową i muzyczną singla, a przy produkcji numeru współpracował z Jeremiaszem Hendzlem. Utworowi towarzyszy zaskakujące video, które artysta stworzył wspólnie z Adamem Romanowskim.

Singiel “Gladiator” będzie można usłyszeć na żywo już za kilka dni. Jann wystąpi na łódzkim festiwalu Grat September, gdzie zagra koncert we czwartek (20.10) w klubie Wooltura. Start zaplanowano na godzinę 22:30. Dzień później artysta razem z zespołem zagra na festiwalu BUSH w Budapeszcie.

Dodatkowo, Janna będzie można usłyszeć na żywo podczas jego trasy koncertowej, w którą wyrusza wspólnie z KIWI. Artyści zagrają koncerty w największych polskich miastach. Będzie można ich spotkać w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Koncerty startują pod koniec listopada.

 

Leave a Reply