AURA. z nowym singlem “Jutro nie znamy się”. Zapowiedź albumu “Szczeliny”

“Jutro nie znamy się” to kolejny, niezwykle barwny singiel AURY., który zapowiada jej debiutancki album “Szczeliny”. Płyta ukaże się pod naszym patronatem medialnym.

“Ten singiel wypuszczam trochę przewrotnie, bo klip nakręciliśmy wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia. Wtedy jednak pomyślałam, że właśnie jesień będzie najlepszym momentem, żeby przywołać takie wspomnienia i pewne emocje. Bo ten singiel jest przewrotny także dlatego, że tekstem tej piosenki chciałam zamknąć pewien rozdział w życiu…A tymczasem okazało się, że otwieram nim ostatnią prostą mojego debiutu!”AURA.

fot. materiały prasowe

AURA. to pseudonim artystyczny wokalistki, songwriterki Pauli Powroźnik, która łączy muzykę alternatywną z wokalnymi wpływami polskiej piosenki popularnej lat ubiegłych. Teksty wokalistki są zbiorem prostych historii o najbardziej inspirujących emocjach i chwilach towarzyszących nam w życiu: miłości, przyjaźni, nadziei, rozstaniach, powrotach i trudnych decyzjach. AURA. nie szufladkuje swojej muzyki, eksperymentuje z formą i przekazem.

W lipcu 2020 r. dołączyła do projektu My Name Is New wytwórni KAYAX, gdzie zadebiutowała singlem „Nieznajomy”. Tego samego roku zakwalifikowała się do festiwalu RZESZÓW CARPATHIA FESTIVAL, gdzie występując ze swoim autorskim materiałem, znalazła się w gronie 10 finalistów. W 2021 roku z najnowszym singlem „Rozerwani” została wyróżniona przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu, znajdując się w gronie 10 najlepszych, młodych artystów w kwalifikacjach do DEBIUTÓW KFPP 2021.

 

AURA. prezentuje energetyczny utwór “Tylko tańcz”

Leave a Reply