ANOWA prezentuje teledysk do utworu “Pyza”

“Pyza” to kolejny nowy utwór Agnieszki Nowakowskiej, występującej jako ANOWA. Do premierowego singla powstał teledysk, który można obejrzeć na naszym portalu. Współkompozytorką i producentką muzyczną singla została kolejny raz Karo Glazer.

“PYZA” to kolejna muzyczna opowieść, którą przekazuję Wam na koniec lata. Zaczyna się w Krakowie, ale wraz z refrenem przeniesiecie się w przepiękne krajobrazy Beskidu Niskiego. To bajkowa historia o poszukiwaniu drogi do szczęścia. Gdzie jest źródło wdzięczności, docenienia piękna świata i spokoju? Bohaterka opowieści to starsza wersja małej „Pyzy na polskich dróżkach”, którą wielu z Was zna z książki i rysunkowej bajki. W nowej, bardziej współczesnej odsłonie, dziewczyna wędruje z miasta w kierunku natury. – jak informuje ANOWA

fot. materiały prasowe

W tym utworze usłyszymy nie tylko podstawowy zestaw instrumentów: piano – Artur Michalski, gitara basowa – Andrzej Zielak, perkusja – Jakub Jantos. Dla uzyskania bardziej przestrzennego efektu dodana została gitara akustyczna w wykonaniu Wojciecha Barchańskiego oraz przepiękne aranżacje kwartetu smyczkowego, które opracowały Karo Glazer i Hania Derej, a zagrali: pierwsze skrzypce – Joanna Dowhyluk-Berniak, drugie skrzypce – Elżbieta ZarębskaKurzelewska, altówka – Teresa Rusek, wiolonczela – Dobrosław Krzyżanowski.

Wokalistka pracuje obecnie nad całym albumem, który nagrywany jest w MAQ Studio przez muzyków sesyjnych. Powstają różnorodne opowieści o kobietach, uczuciach i emocjach. Znajdą się na nim zarówno ballady, jak i utwory z bardziej rytmicznym flow. ANOWA jest autorką muzyki i wszystkich tekstów. Cała płyta ukaże się pod koniec tego roku.

“Pyza” dostępna jest w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/anowapyza

*****

Muzyka – ANOWA (Agnieszka Nowakowska), Karo Glazer
Tekst – ANOWA (Agnieszka Nowakowska)
Produkcja muzyczna – Karo Glazer
Realizacja, mix / mastering – Jarek Toifl

 

fot. materiały prasowe

 

Leave a Reply