Synth Esthetics feat. Nali Roka w premierowym utworze “Lucid Dream”!

“Lucid Dream” to kolejna zapowiedź debiutanckiego albumu zespołu Synth Esthetics. W tym jakże energetycznym, ale wyraźnie określającym już styl muzyczny utworze pojawiła się gościnnie Nali Roka.

Zapraszamy do sprawdzenia nowego numeru Synth Esthetics we współpracy ze wspaniałą Nali Roka z zespołu Szum Drzew. Dajcie głośno 🤟” – Tomasz Pieprzny

“Nazywamy się Synth Esthetics, jesteśmy zespołem z Jaworzna w składzie: Brigitta Wierzbik (wokal) i Tomasz Pieprzny (instrumental) i gramy syntezatorowego rocka.”

fot. materiały prasowe

Brigitta Wierzbik to znana w Jaworznie wokalistka, występując często w Teatrze Sztuk, który uważa za szczególnie ciepłe miejsce. Współpracowała z zespołem Zipnotics. W 2019 roku zdobyła nagrodę publiczności na festiwalu Jeremiego Przybory  “Niebywalencja”. Brała udział w koncercie pod tytułem “Pomyśl o mnie” z piosenkami Anny German. Synth Esthetics to jej nowy rozdział w życiu artystycznym.

Nali Roka to Karolina Drewnik. Współzałożycielka i dyrygentka chóru Gospel Lauders, wokalistka, wiolonczelistka i kompozytorka. Na swoim koncie ma współpracę z Sarsą czy Dawidem Kwiatkowskim. Oprócz muzyki tworzy programy rozrywkowe i muzyczne. Na co dzień współpracuje z zespołem Szum Drzew.

 

 

Synth Esthetics prezentuje energetyczny singiel “Cold As Stone”!

Jedna odpowiedź do “Synth Esthetics feat. Nali Roka w premierowym utworze “Lucid Dream”!”

Leave a Reply